Reklama

Twitch.tv: Streamerka zakupiła firmę… produkującą dmuchane baseny i akcesoria

​Najpopularniejsza streamerka na platformie Twitch.tv nie zamierza zwalniać tempa. Kaitlyn "Amouranth" Siragusa po realizacji kilku biznesowych planów w ubiegłym roku postanowiła zainwestować w... przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją dmuchanych basenowych i akcesoriów.

Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że 28-letnia kobieta swoją popularność przez długi czas budowała na "basenowych treściach", nadając w skąpych ubraniach, często w samej bieliźnie w basenowej scenerii. To właśnie wtedy Siragusa zyskała największą rozpoznawalność, co przyczyniło się oczywiście również wymiernie do sowitych zarobków. Historia zatoczyła koło.

W serii kilkunastu wpisów na swoim profilu na Twitterze, kontrowersyjna celebrytka przyznała, że firma, którą zakupiła generuje blisko 15 milionów dolarów przychodów w skali roku. Oprócz tego, przedsiębiorstwo dostarcza swoje produkty do marketów i sklepów wielkopowierzchniowych.

Reklama

Inwestycja opiewa na kwotę ponad 10 milionów dolarów, z czego połowa sfinansowana została przy użyciu kredytu niskoprocentowego. "Amouranth" przyznała, że prócz basenów, firma produkuje również akcesoria związane z basenami oraz inne nadmuchiwane zabawki. Wszystko to, idealnie ma wpasowywać się w kanon i konwencje działalności gwiazdy Twitcha.

Warto dodać, że nie jest to pierwsze duże biznesowe przedsięwzięcie Siragusy. Jakiś czas temu, kontrowersyjna osobistość zakupiła swoją własną stację paliw za kilka milionów dolarów, sprzedała token NFT ze swoim wizerunkiem za 120 tysięcy dolarów, a na swoje urodziny sprezentowała sobie akcje spółki Visa.

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama