Reklama

Twórcy PUBG wyłączyli skórkę z przypadkowym penisem

​Twórcy PlayerUnknown's Battlegrounds natknęli się na interesujący problem po ostatniej aktualizacji. Łatka wprowadza halloweenowy zestaw skórek i przedmiotów kosmetycznych, lecz jeden z dodatków okazał się być dość problematyczny, ponieważ w określonej sytuacji może wygląda zbyt... fallicznie.

Mamy więc piratów i szkielety, a także cały zestaw strojów nawiązujących do "Czarnoksiężnika z Krainy Oz", w tym oczywiście skórkę Tchórzliwego Lwa. To właśnie ten skin jest źródłem kłopotów, ponieważ ogon zwierzaka może w niektórych sytuacjach wyglądać dość... sztywno.

Co więcej, może przemieścić się pomiędzy nogi postaci, co sprawia, że podczas skoku ze spadochronem na początku każdego starcia wygląd po prostu jak penis. Twórcy szybko ruszyli do akcji i zdecydowali się na czasowe usunięcie tak obrazoburczych treści ze swojej produkcji.

Reklama

Jeśli mowa o nieco mniej fallicznych wypadkach, to PUBG otrzymał niedawno także spory patch 4.3, który wprowadza między innymi system Survival Mastery, rewolucjonizujący zbieranie statystyk i innych informacji na temat poczynań gracza na mapach PlayerUnknown's Battlegrounds.

Podnoszenie przedmiotów, zabijanie przeciwników, leczenie kolegów z drużyny, wszystko to nagradzane jest punktami, które wpływają na nasz ogólny poziom. Ten nie jest resetowany po zakończeniu meczu czy nawet sezonu, pozwalając maksymalnie dobić do 500. poziomu.

Jeśli uda nam się ta sztuka, otrzymamy w nagrodę całkiem nową pozę - z patelnią. Do tego dochodzi specjalna wizytówka gracza PUBG ID, gdzie możemy wyświetlać pozy, a także modyfikować i wybierać interesujące nad emblematy i inne elementy kosmetyczne i podejrzeć statystyki.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: PlayerUnknown's Battlegrounds
Reklama