Reklama

Reklama

Ubisoft pracuje nad darmową grą battle royale

​Ubisoft pracuje nad darmową strzelanką battle royale pod tytułem Hyper Space - donoszą świetnie poinformowani użytkownicy serwisu Twitter. Platformy docelowe to PC i konsole, a za prace odpowiada oddział w Montrealu - ten największy. Zamknięte testy powinny ruszyć w tym tygodniu.

Zapowiedź wyjątkowo się francuskiej korporacji nie udała. Najpierw całość ujawnił esportowy konsultant Rod "Slasher" Breslau, a wkrótce potem kolejne szczegóły dodawali przeróżni streamerzy, informatorzy i inne zaangażowane osoby. Otwarte testy - oznaczające debiut - startują 12 lipca.

Duże znaczenie w produkcji ma mieć współpraca z serwisem Twitch, służącym do transmitowania rozgrywki na żywo. Podobno takiego poziomu integracji z ta popularną platformą "jeszcze nie widzieliśmy", a użytkownicy na czacie będą mogli aktywnie wpływać na potyczki na ekranie.

Reklama

Na konsolach tytuł ukaże się później w tym roku, zapewne po zakończeniu fazy testów na PC. W planach jest także cross-play, a więc możliwość wspólnej zabawy bez względu na posiadaną platformę sprzętową, która to opcja rozgrywki staje się coraz bardziej popularna - i dobrze.

Jeśli mowa o stylistyce, to mamy do czynienia z futurystyczną, nieco kolorową produkcją. Za zmagania odpowiada korporacja Prisma Dimensions, a tytułowe Hyper Space to rodzaj rozgrywek sportowych. Akcja toczy się w wirtualnym mieście pod nazwą Neo Arcadia. Więcej szczegółów 2 lipca.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL