Reklama

UFO nawiedzi uniwersum Fortnite’a?

​Wiele wskazuje na to, że do uniwersum Fortnite: Battle Royale dołączy kolejne już nadprzyrodzone zjawisko. Tym razem oczekiwana jest obecność obcych cywilizacji, znanej w szerokiej masie jako UFO. Jak na razie są to jedynie przecieki, które za jakiś czas mogą zostać potwierdzone przez twórców gry.

Twórcy Fortnite: Battle Royale’a - studio Epic Games przyzwyczaiło nas do wdrażania bardzo nieszablonowych pomysłów do swojego najbardziej dochodowego dzieła ostatnich lat. To właśnie w tym tytule mogliśmy być świadkami między innymi wirtualnego koncertu jednego z najpopularniejszych DJ-ów ostatnich lat - Marshmello.

Reklama

Oprócz tego deweloperzy wprowadzali wiele innych, często już sprawdzonych w innych produkcjach pomysłów. Mowa tu między innymi o walce z zombie czy regularnej zmianie wyglądu i miejsc na mapie - choć to ostatnie bywa dla niektórych irytujące. Bardzo możliwe, że w najbliższym czasie graczy Fortnite’a czeka już kolejna korekta na mapie.

Tym razem przemianom ma ulec lokacja o nazwie Koralowy Kasztel. Niektóre źródła donoszą o tym, że może być ona poddana nawet całkowitej destrukcji. Jednak nie to wydaje się być najbardziej tajemniczą wiadomością związaną z "przemeblowaniem" mapy.

W zwiastunie, który promował nadejście siódmego sezonu drugiego rozdziału widać w pewnym momencie tajemniczy obiekt. Według niektórych przypomina on do złudzenia statek kosmiczny, który ma być ukryty w jaskini.

Jak na razie nie wiadomo, czy "obcy" będą znaczącym elementem następnej kampanii Fortnite’a i czy jakąkolwiek rolę w niej odegrają. Jedno jest pewne - twórcy z Epic Games z całą pewnością zadbali o kolejną dawkę wielkich emocji.

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś na świecie

Raporty specjalne

Rekomendacje