Reklama

Reklama

Valkyrae adresuje plotki. Gwiazda YouTube Gaming nie dołączy do OfflineTV

​Niedawna "przeprowadzka" Valkyrae sprowokowała fanów do dywagacji. Niektórzy widzowie twierdzili, że z 100 Thieves Rachell może przenieść się do OfflineTV.

Tak duże internetowe persony jak Valkyrae bardzo często wzbudzają różnego rodzaju plotki. Nie inaczej było ostatnio, kiedy Rachell spędziła ponad tydzień w domu OfflineTV. Widzowie zaczęli spekulować, że mogła się tam przeprowadzić i planuje dołączyć do organizacji swoich przyjaciół.

Podczas ostatniej transmisji Valkyrae zaadresowała plotki i wyjaśniła, dlaczego tak długo przebywała w domu OfflineTV. "Mieszkałam tutaj, bo dobrze się bawiłam. Kończy się okres wynajmu, więc różni ludzie przewijają się przez ten dom. Niedawno wyprowadziła się Lily. To samo zrobią niedługo Toast i Yvonne. Jest więc sporo wolnego miejsca".

Reklama

"Fakt, że mam wielu znajomych w różnych organizacjach nie oznacza, że będę do nich dołączać. Mam dużo przyjaciół w OfflineTV, ale jestem współwłaścicielką 100 Thieves" - wyjaśniła w przerwie od przeglądania swojego subreddita.

Rachell ucięła w rezultacie nowe spekulacje, zanim na dobre zdążyły się rozkręcić. Temat OfflineTV pozostanie z nią pewnie przez kilka kolejnych lat. Na początku tego roku widzowie mieli bardzo podobne przypuszczenia. Wtedy informacja o przejęciu części udziałów 100 Thieves zabiła wszelkie spekulacje.

ESPORTER

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy