Reklama

Valorant: Aktualizacja 3.03 już w grze, a w niej sporo poprawek błędów i nowości

​Studio Riot Games uraczyło swoich fanów kolejną, sporą aktualizacją do popularnego Valoranta. W update sygnowanym liczbą 3.03 pojawiło się trochę nowości, a jeszcze więcej poprawek wszelkich błędów i bugów.

Twórcy nowej strzelanki z gatunku battle royale, starają się na bieżąco modyfikować różne rzeczy i usuwać ewentualne błędy w rozgrywce. Od ostatniej aktualizacji w Valorancie minęło blisko 3 tygodnie. Update 3.03 przyniósł trochę świeżości. Poprawiono również szereg błędów.

Znaczącą zmianą jest usunięcie błędu, na który uskarżała się większa część społeczności gry. Umiejętność Agenta Viper - Gniazdo Żmij, tworzyła się w miejscu, w którym znajdował się kursor. Od teraz, Żmije będą pojawiać się wokół postaci.

Reklama

Dodano również system, który pozwala automatycznie odkręcać kary za bycie AFK (ang. away from keyboard - z dala od klawiatury), które zostały nałożone przez niesprawnie działający serwer. Poprawiono dokładność i responsywność obliczania opóźnienia (związane z pingiem).

Deweloperzy z Riot posłuchali się również społeczności i naprawili kilka uciążliwych problemów, z którymi gracze musieli się zmagać przez jakiś czas:

  • Naprawiono błąd, który powodował, że ogłuszanie nie działało dobrze na działko Agenta Killjoy
  • Od teraz, Studnia Grawitacyjna Agenta Astra, nie przyciąga graczy korzystających z zacisków
  • Usunięto aktywację Rozproszenia przez Astrę, podczas trzymania urządzenia zaciskowego
  • Naprawiono kwestię związaną z Kulą Bariery Agenta Sage. Od teraz, nie może być ona zniszczona przez Bum Bota i Sowiego Droga, jeśli umiejętności te pokrywają się z fragmentem ścianyESPORTER

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy