Reklama

Reklama

Valorant: Nowa aktualizacja już w grze. Co zmienia?

​Ukazał się najnowszy patch do Valoranta sygnowany liczbą 3.12. Riot Games wysłuchał sugestii graczy i zaimplementował finalnie to, o co proszono już od dawna.

Aktualizacja nie wnosi wielu nowości, które mogłyby znacząco zrewolucjonizować gameplay. Jednakże poprawki i funkcjonalności wdrożone w patchu 3.12 powinny zadowolić całą społeczność, bez względu na nic. Od teraz, w ustawieniach sterowania można tworzyć, wyszukiwać i usuwać profile klawiszologii stworzone dla konkretnego Agenta.

Oznacza to, że gracze mają możliwość przypisania do konkretnego bohatera odrębnych klawiszów w odniesieniu do używanych przez nich umiejętności. Oprócz tego, ustawienia profilów można dowolnie kopiować i stosować w użyciu przy okazji gry innymi Agentami. To jedna z tych funkcjonalności, która była wyczekiwana przez społeczność gry przez bardzo długi czas.

Reklama

W aktualizacji 3.12, gracze mogą zgłaszać uciążliwych, toksycznych graczy w lobby - przed samą rozgrywką. Wystarczy najechać kursorem na pseudonim gracza i kliknąć "Zgłoś". To również bardzo przydatna opcja, zważając na fakt jak niektóre jednostki potrafią uprzykrzyć granie już od samego początku rywalizacji.

Kolejna funkcja, która zagościła w grze wraz z nowym update to system wykrywania bratobójczego ognia (friendly-fire). Gracze, którzy intencjonalnie, w sposób złośliwy zechcą zadawać obrażenia swoim sojusznikom z drużyny, mogą liczyć na kary. Prawdopodobnie będą to czasowe zawieszenia możliwości gry.

Oprócz powyższych zmian, pojawiło się kilka poprawek związanych z silnikiem Unreal Engine 4.26 i 4.27. Ponadto, naprawiono błąd, który umożliwiał wysyłanie wielu zaproszeń do grupy w sposób masowy.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL