Reklama

Reklama

Valorant świętuje Miesiąc Dumy. Jak zdobyć darmowe karty gracza i przywieszkę?

Jak co roku producenci z Riot Games świętują Miesiąc Dumy, wyrażając tym samym poparcie dla środowisk LGBTQ+. Z tego tytułu w grze Valorant można odebrać kolekcję ośmiu Kart gracza i specjalną przywieszkę.

Pride Month, czyli Miesiąc Dumy obchodzony jest każdego roku w czerwcu już od bardzo długiego czasu. To symbol solidarności i poparcia środowisk mniejszościowych LGBTQ+. Z racji tego na całym świecie organizowane są liczne marsze, obchody i inne formy aktywności.

W czerwcu Miesiąc Dumy świętują także twórcy gier wideo, którzy nie tylko akcentują wsparcie poprzez mnogą liczbę kampanii w mediach społecznościowych, ale również implementują i dodają przeróżne przedmioty w swoich produkcjach, by choć trochę oddać symbolikę kultury, która swoją genezę ma w Stanach Zjednoczonych.

Reklama

Jednym z takich deweloperów jest Riot Games słynący z celebrowania Miesiąca Dumy. Czerwiec stał się więc dosyć naturalnym bodźcem do działania i wsparcia. Od 1 do 20 czerwca wszyscy gracze Valoranta mogą odebrać całkowicie bezpłatnie kolekcję ośmiu kart gracza i przywieszkę do broni w kolorach tęczy.

Valorant celebruje Pride Month. Jak odebrać i użyć darmowych rzeczy?

  • W menu głównym wejdź w zakładkę "Sklep"
  • Wciśnij baner "Kolekcja Równość" i ją odbierz za darmo
  • Następnie udajemy się do zakładki "Kolekcja"
  • Przechodzimy do karty gracza (po lewej stronie wciskamy swoją kartę), przewijamy listę, aż znajdziemy banery z Kolekcji Równość i Używamy wybranej karty
  • Jeśli chcemy założyć przywieszkę do wybranej broni, również udajemy się do zakładki "Kolekcja", po czym wybieramy broń, na której ją zawiesimy. Odebrana ze sklepu przywieszka powinna wyświetlać się na pasku poniżej
Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy