Reklama

Valorant uruchomił własny ranking TOP500 graczy

​Społeczność Valoranta właśnie zyskała solidną motywację do grindu. Razem z drugim epizodem ruszył również regularnie aktualizowany ranking graczy. W każdym momencie można podejrzeć teraz najlepsze 500 osób w trybie rankingowym poszczególnych regionów.

Valorant ma za sobą bardzo długi dzień. Doczekaliśmy się bowiem wreszcie premiery kolejnego epizodu. Pojawiły się nie tylko kosmetyczne atrakcje, ale również główny bohater ostatniej aktualizacji, Yoru. Okazuje się, że nie był to koniec nowości dla fanów gry.

Reklama

Na oficjalnej stronie Valoranta pojawiły się teraz rankingi. Do tej pory w tej kwestii mogliśmy polegać wyłącznie na postach wrzucanych na social media gry. Teraz w każdej chwili można wejść na stronę (https://playvalorant.com/en-us/leaderboards) i przejrzeć TOP500 poszczególnych regionów.

Na ten moment nie mają one oczywiście zbyt wiele wspólnego z faktycznym TOP500. Sezon rozpoczął się zaledwie dzisiaj, a najlepsi gracze mają na swoim koncie raptem kilkadziesiąt zwycięstw. Z czasem do grindu wrócą streamerzy oraz profesjonaliści, a TOP500 powinno stać się lepszym odzwierciedleniem rzeczywistości.

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś na świecie

Raporty specjalne

Rekomendacje