Reklama

Reklama

Valorant – zwiastun czwartego epizodu

​Riot Games nie próżnuje. Valorant dostał właśnie świeżutki zwiastun swojego kolejnego aktu. Wygląda na to, że twórcy chcą rozpocząć czwarty epizod gry w widowiskowym stylu.

Valorant przyzwyczaił już swoich fanów do tego, że podobnie jak wiele innych gier multiplayer w dzisiejszych czasach, rozwija się systemem sezonowym. Tutaj stworzono podział na epizody oraz akty, a każdy z nich jest dla Riotu sposobem na przedstawienie nowego contentu i urozmaicenie nieco rozgrywki.

Niedawno zadebiutował zwiastun czwartego epizodu. Jego główną bohaterką jest oczywiście Neon, najnowsza Agentka Valoranta. Niemalże od początku gry trwają dyskusję o Jett, która cieszy się bardzo dużą popularnością i jest niezbędną postacią w większości kompozycji na profesjonalnej scenie. Neon w oczach wielu fanów ma być odpowiedzią na silną i wyjątkowo mobilną Jett.

Reklama

Już wcześniej dowiedzieliśmy się, czego możemy spodziewać się po Neon. Nowa Agentka będzie bardzo szybko poruszać się po mapie, będzie ślizgać się niczym w Apex Legends oraz Warzone, a jej ult już we wczesnych testach okazał się skutecznym sposobem na zmiecenie przeciwników z powierzchni mapy.

Jak przystało na nowy epizod, razem z Disruption zadebiutuje również przepustka sezonowa. Wewnątrz niej znajdziemy mnóstwo kosmetycznych gadżetów, których część możecie dostrzec na powyższym zwiastunie. Dla fanów Valoranta początek nowego epizodu będzie dodatkową motywacją do dalszego grindu i doskonałym sposobem, żeby przetestować na własnej skórze wprowadzone ostatnio przez Riot zmiany.

ESPORTER

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy