Reklama

​Valve ma ręce pełne roboty. Counter-Strike 2 z kolejną aktualizacją

Producenci gry Counter-Strike 2 nie próżnują. Ogłoszona w drugiej połowie marca strzelanka otrzymuje bardzo regularne aktualizacje poprawiające znane i uciążliwe błędy. Tym razem do gry trafił już trzeci patch od czasu wystartowania oficjalnych ograniczonych testów beta.

CS 2 jest teraz na ustach wszystkich, choć nie wszyscy mogą wziąć udział we wspomnianych testach. Valve porozsyłało zaproszenia do większości znanych streamerów nadających w serwisach Twitch i YouTube, jak również do tych, którzy w ostatnich tygodniach dużo czasu spędzili na oficjalnych serwerach gry.

Oficjalna premiera Counter-Strike 2 ma nastąpić w okresie letnim jeszcze tego roku, jednak konkretna data nie została póki co ogłoszona. Na ten moment producenci skupiają się na łataniu rozmaitych błędów i starają się w największym stopniu balansować samą rozgrywkę.

Reklama

Z aktualizacjami w Counter-Strike: Global Offensive bywało różnie. Społeczność związana z grą często narzekała na bierność ze strony Valve, a kiedy już update faktycznie pojawiał się w grze, to wnosił tak naprawdę niezbyt wiele cennych rzeczy. Inaczej jest jednak z niewydaną jeszcze kontynuacją CS 2.

Od czasu ogłoszenia produkcji i otwarcia ograniczonych beta testów, gra otrzymała już kilka istotnych aktualizacji. Najnowsze z nich zagościły w dwóch ostatnich dniach wieńczących marzec. To demonstruje fakt, że Valve wsłuchuje się w opinie graczy, jeśli chodzi o najświeższy tytuł CS 2.

Co uległo poprawie?

Na blogu możemy wyczytać o optymalizacji sieciowej, dostosowaniu panelu głosowania, by lepiej prezentował się w interfejsie użytkownika. Ponadto ulepszono modele postaci. Na uwagę zasługują poprawki na mapie Dust2. Producenci informują, że udało się uszczelnić dachy i przeróżne newralgiczne miejsca taj, by granaty nie trafiały w miejsca, w których nie powinny się znaleźć.

O wszystkich zmianach możecie przeczytać pod tym adresem, na oficjalnej stronie Counter-Strike 2.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Counter-Strike 2

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy