Reklama

​Valve zarejestrowało znak towarowy o nazwie Counter-Strike 2?

Potężny szum medialny pojawił się wraz z doniesieniami, że kolejna odsłona Counter-Strike’a znajduje się już na finalnym etapie produkcyjnym i najprawdopodobniej pojawi się na rynku już w ciągu najbliższych kilku tygodni. Tymczasem okazuje się, że producenci z Valve Corporation zarejestrowali nowy znak towarowy, co może wskazywać, że faktyczna premiera gry jest już bardzo blisko.

Najpierw program od NVIDII odpowiadający za sterowniki do kart graficznych z serii GeForce zdradził, że na horyzoncie jawi się Counter-Strike 2. Później rzetelny informator i dziennikarz Richard Lewis sensacyjnie przekazał, że produkcja pojawi się na rynku na przełomie marca i kwietnia bieżącego roku.

Później... było już tylko ciekawiej. Dociekliwi internauci skrupulatnie analizowali serwis SteamDB. Do CS:GO regularnie trafiać miały nieokreślone patche i aktualizacje. W sieci zaroiło się od teorii. Jedni podawali, że nadchodzi nowy silnik Source 2, który będzie fundamentem kolejnej gry z serii Counter-Strike, z kolei inni debatowali nad tym, że każda kolejna godzina może przynieść upragnioną i wyczekiwaną premierę.

Reklama

Valve Corporation rejestruje znak towarowy. CS 2 nadchodzi!

Kolejną dużą przesłanką potwierdzającą, że Counter-Strike 2 lub Counter-Strike: Global Offensive 2 faktycznie powstaje, jest najświeższe doniesienie. Jak się okazuje firma Valve Corporation dokładnie 17 marca zarejestrowała nowy znak towarowy "CS2". Ten jednoznacznie odwołuje się do kategorii związanej z "usługami rozrywkowymi w aspekcie dostarczania gier wideo online".

Teraz rodzi się kilka intrygujących pytań i tajemnic. Czy mamy do czynienia z całkowicie nową odsłoną Counter-Strike’a, która bazować będzie na silniku Source 2, czy może istniejący już od ponad dekady na rynku Counter-Strike: Global Offensive otrzyma potężną aktualizacją z przejściem na wspomniany, nowszy silnik graficzny? Tego dowiemy się najpewniej za kilkanaście dni.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: CS:GO | Source 2

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy