Reklama

Reklama

Vegi na testach w Virtus.pro

​Virtus.pro zakomunikowało, że na nadchodzące rozgrywki Kalashnikov Cup drużyna będzie grała z nowym zawodnikiem. Stan-inem formacji został Arkadiusz "Vegi" Nawojski.

Kilkanaście dni temu rosyjska organizacja dokonała roszad w składzie, których ofiarą padł Mateusz "TOAO" Zawistowski. Na początku "VP" poinformowało, że w miejsce odsuniętego zawodnika testowany będzie Kamil "Sobol" Sobolewski, na co dzień występujący w PACT.

We wtorek pojawiła się nowa informacja odnośnie do zespołu "virtusów". Mianowicie nowym graczem testowanym przez formację oraz organizację został "Vegi", który również jest reprezentantem PACT. Nawojski pomoże "Niedźwiedziom" w walce podczas Kalashnikov Cup Season 2. Warto wspomnieć, że już na początku roku młodego reprezentanta PACT-u łączono z innymi zespołami, lecz ostatecznie zdecydował się on pozostać wśród "PACT-owiczów".

Reklama

Choć w kuluarach informacja o testowaniu "Vegiego" przez VP krążyła już od jakiegoś czasu, to jednak teraz wiadomość oficjalnie trafiła do społeczności. Nie znane są jednak szczegóły związane z całością sprawy.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: virtus.pro

Reklama