Reklama

Voice Chat na Meet at Rift

Podczas tegorocznej edycji Meet at Rift, odbędzie się kolejna odsłona wyjątkowego wydarzenia - cykl prelekcji Voice Chat. Jest to inicjatywa społecznościowa, w której wiodącą rolę odgrywają zaproszeni prelegenci związani z grami Riot Games oraz społecznością.

Data i Czas

Voice Chat odbędzie się przez dwa dni trwania festiwalu Meet at Rift, dostarczając uczestnikom wielu godzin fascynujących dyskusji oraz interakcji. Voice Chat odbędzie się na terenie wydarzenia, w hali 4 warszawskiego EXPO XXI (sala D).

Prelegenci

Wśród znamienitych prelegentów, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, znajdują się m.in.: Lewus, Gadają o Esporcie, Terp, Jules, Meryl, Kanto, Syzyfek, Wonder, Paula Zawadzka Avahir, oraz inni znani przedstawiciele społeczności.

Dodatkowo grono prelegentów Voice Chat zostało wzbogacone o członków społeczności, którzy dokonali samodzielnego zgłoszenia za pośrednictwem publicznego formularza. Są to m.in.: Bialito i Patryk Peret.

Reklama

Tematyka

Panele dyskusyjne obejmą szeroką tematykę związaną zarówno z grami, jak i społecznością RIOT Games. Uczestnicy będą mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę, poznać kulisy branży oraz dowiedzieć się, jak skonstruowane są ulubione gry. Znajdą się też tematy, z których cenną wiedzę wyniesie każdy słuchacz np. o fizjoterapii w esporcie.

Pełna agenda przedstawia się następująco:

Oprócz Voice Chat na Meet at rift zaplanowanych jest wiele atrakcji, które nie pozwolą się nudzić i wypełnią czas od otwarcia bram aż po ich zamknięcie. Sercem wydarzenia  jak co roku będzie scena główna, której program wypełniony jest po brzegi przez dwa dni trwania festiwalu zapewniając zarówno fanom esportu jak i gamingu wiele wrażeń. W harmonogramie znajdą się między innymi:

  • Meet at Rift Invitational: Turniej z udziałem polskich influencerów i profesjonalnych graczy w grę League of Legends. W puli nagród znajdzie się 20 000 PLN, o którą rywalizować będą cztery zespoły.
  • VALORANT x 2115: Finał turnieju, którego kwalifikacje są otwarte dla wszystkich. Zwycięzcy etapu online będą mieli okazję zagrać na głównej scenie Winter Meet at Rift 2024 razem z przedstawicielami labelu 2115.
  • Heroes of Cosplay: Międzynarodowy konkurs cosplay z dwiema kategoriami: League of Legends i VALORANT. Łączna pula nagród wynosi 4000 EUR, która zostanie podzielona równo pomiędzy obie kategorie. W konkursie weźmie udział 14 uczestników, wybranych z etapu online, po siedmiu w każdej kategorii.

Poza główną sceną uczestnicy festiwalu będą mieli dostęp do różnorodnych stref, tworzących niepowtarzalną atmosferę wydarzenia:

  • Strefy Free to Play Riot Games: Dedykowane graczom gier Riot, takich jak League of Legends, Teamfight Tactics, VALORANT, oraz strefa mobilna we współpracy z producentem smartfonów - marką realme, gdzie na najnowszych telefonach będzie można zanurzyć się w świecie Wild Rift. Na wszystkich strefach będą organizowane konkursy z atrakcyjnymi nagrodami pieniężnymi i rzeczowymi.
  • Riot Zone: Miejsce, gdzie będzie można  spotkać i porozmawiać z przedstawicielami RIOT.
  • Wioska League of Legends: Idealne miejsce do zrobienia zdjęć z cosplayerami i bliższego poznania przedmiotów z gry.
  • Stoiska drużyn esportowych, na których będzie można porozmawiać, zbić piątkę i zdobyć drużynowe gadżety.
  • Strefa Meet and Greet: w tym miejscu zawitają influencerzy - Nervarien, ArQuel, Wonder, Gadają o Esporcie, Lewus, Veggie i wielu innych. Spotkania, rozmowy, autografy - wszystko, czego fani mogą oczekiwać.
  • Strefy partnerów wydarzenia, w tym: strefa Alior Banku i Mastercard, strefa Dooti Donuts, strefa Żabki, strefa Endorfy, strefa realme.
materiały prasowe
Dowiedz się więcej na temat: ​VALORANT | League of Legends | Riot Games | Meet at Rift
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy