Reklama

VRL East: Surge - Stage 2. Dominacja NOM Esports i kolejne porażki Anonym

​Druga kolejka trwających zmagań w ramach VRL East: Surge - Stage 2 w grze Valorant to już historia. Poznaliśmy kolejne rozstrzygnięcia i jak zwykle emocji nie brakowało.

​Druga kolejka trwających zmagań w ramach VRL East: Surge - Stage 2 w grze Valorant to już historia. Poznaliśmy kolejne rozstrzygnięcia i jak zwykle emocji nie brakowało.

Przypomnijmy, iż VRL East: Surge - Stage 2 to druga edycja regionalnych rozgrywek, których właściwe fazy rozegrały się na przełomie lutego i marca bieżącego roku, okazując się jednocześnie dużym sukcesem w ekosystemie turniejowym gry Valorant. Stage 2 niesie ze sobą nowe formacje i odmienione nieco składy, które przystępują do rywalizacji. Aktualnie jesteśmy po drugim tygodniu meczów.

Która drużyna okazała się najlepsza?

Po raz kolejny swoją dominację zaprezentowało NOM Esports, odnosząc zwycięstwo nad Anonymo Mentos (13:10), by potem rozprawić się z Diamant Esports (16:6). Trzeba przyznać, iż ten europejski skład budowany na fundamencie trzech polskich zawodników podobnie jak w pierwszej edycji VRL East: Surge fantastycznie rozpoczął sezon.

Reklama

Udaną kolejkę ma za sobą także rodzima formacja TENSTAR, która zanotowała aż dwa zwycięstwa. Zespół Piotra "YouBreak" Chodoły uporał się po ciekawym meczu z Zero Tenacity, a następnie rozbił czeskie Entropiq. TENSTAR znajduje się aktualnie na 3. miejscu w tabeli.

Drugie miejsce w rozgrywkach (za przodującym NOM Esports) przypadło innym Czechom - drużynie Enterprise Esports, która na swoim koncie ma 3 zwycięstwa i 1 porażkę.

O ogromnym zawodzie możemy mówić w przypadku Anonymo Mentos. Polacy w drugiej kolejce rywalizacji odnieśli dwie porażki - ze wspomnianym wcześniej NOM Esports oraz z Zero Tenacity. Formacja ta nie wygrała do tej pory żadnego meczu - natomiast legitymuje się... czterema przegranymi spotkaniami.

VRL East: Surge realizowany jest przez dom produkcyjny FRENZY we współpracy z Riot Games. Firma FRENZY produkuje wydarzenia związane z esportem i gamingiem, prowadzi transmisje z rozgrywek, a także tworzy treści oraz wdraża kampanie reklamowe.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: ​VALORANT

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy