Reklama

W Call of Duty: Black Ops 6 nie pogracie bez stałego połączenia z internetem

Streaming staje się nieodłącznym elementem większości nowych premier. W przypadku Call of Duty: Black Ops 6 połączenie z internetem będzie jednak wymagane nawet w kampanii.

Fani Call of Duty wreszcie doczekali się prezentacji nowej odsłony. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Black Ops 6 doczekał się własnego Directa podczas niedzielnego eventu Microsoftu. Przez blisko półtorej godziny amerykański gigant pokazywał największe premiery, które zmierzają na PC oraz konsole Xbox, a wszystko to zamknął obszerny materiał na temat BO6. 

Mimo wszystko na temat Black Opsa 6 nie wiemy jeszcze aż tak dużo. Potwierdziły się jednak kwestie miejsca akcji oraz kilka rewolucyjnych zmian, nad którymi przez ostatnie lata pracował Treyarch. Twórcy potwierdzili również podczas swojego Directa, że przed nami jest wciąż pełnoprawna prezentacja trybu multiplayer. Poznamy wtedy więcej konkretów na temat map, klas postaci czy broni. 

Reklama

Activision i Microsoft wciąż podzielili się jednak kilkoma cennymi informacjami. Jedną z ciekawszych niespodzianek wypatrzono na stronie supportu wydawcy, gdzie znajdują się szczegółowe opisy wszystkich edycji Call of Duty: Black Ops 6. Na dole strony widnieje informacja, że do ogrania nadchodzącego shootera będzie wymagane połączenie z internetem. 

Nie jest to oczywiście żadne zaskoczenie w przypadku multiplayera, Warzone czy nawet trybu Zombies. W dwóch z nich rywalizujemy i współpracujemy bezpośrednio z innymi graczami, więc bez podłączenia do sieci nie będzie to możliwe. Tryby Zombie z kolei oferujowały wcześniej możliwość gry single-player, ale wciąż wymagało to dostępu do internetu. 

W przypadku Call of Duty: Black Ops 6 połączenie z internetem będzie jednak wymagane dla wszystkich trybów gry, również dla kampanii. Wspomniany wcześniej artykuł tłumaczy to jako decyzję podyktowaną chęcią dostarczenia wizualnych wrażeń na jak najwyższym poziomie oraz zmniejszenia miejsca, jakie BO6 będzie zajmować na dyskach konsol i PC. Podkreślono również, że na konsolach kampanię będzie można przejść bez subskrypcji Game Pass Core czy PlayStation Plus.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Black Ops 6
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy