Reklama

Reklama

W Fortnite czeka nas noworoczny event?

​Twórcy Fortnite’a chcą bardzo hucznie podsumować mijając 2019 rok. Podobnie jak przed rokiem, z tej okazji w grze ma się pojawić noworoczne wydarzenie, które ponownie ma przyciągnąć setki tysięcy graczy na serwery. Na razie nie znamy szczegółów, lecz można już wiele wniosków wyciągnąć na podstawie ubiegłego roku.

W tym roku mamy za sobą już kilka wydarzeń. Jedne były bardziej udane, inne mniej, wszystkie miały jeden wspólny mianownik - budziły duże zainteresowanie wśród fanów popularnego battle royale’a. Teraz prawdopodobnie będzie tak samo, gdyż wiele wskazuje na to, że nadchodzi wydarzenie sylwestrowo-noworoczne. Na czym będzie ono polegało?

Wydaje się, że podobnie jak przed rokiem, na mapie pojawi się kula dyskotekowa i odliczanie do 2020 roku. Ponadto nie obejdzie się również bez tradycyjnych dla tego wydarzenia fajerwerków. Na pewno pracownicy z Epic Games szykują dla graczy niespodzianki, które będą skrywane do końca. Grudzień mija jednak pod znakiem współpracy z Disney’em przy okazji premiery dziewiątej części Star Wars i być może wirtualny Sylwester również będzie w klimacie Gwiezdnych Wojen.

Reklama

O szczegółach przedsięwzięcia powinniśmy się dowiedzieć już po Świętach Bożego Narodzenia. Wówczas powinny nastąpić przygotowania do organizacji wydarzenia sylwestrowego. Oczekiwania na pewno będą bardzo duże, gdyż w tym roku kilka eventów cieszyło się bardzo dużą popularnością wśród graczy i Epic Games zrobi wszystko, by renoma producenta w tym zakresie nie uległa zmianie.

Na razie nie ma żadnego komunikatu ze strony Epic Games w sprawie sylwestrowej zabawy w Fortnite. Odliczanie rozpocznie się prawdopodobnie dzień lub dwa przed Sylwestrem.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Fortnite

Reklama