Reklama

Reklama

W PUBG można będzie zagrać w… Dead by Daylight

Wielkimi krokami zbliża się potencjalnie jeden z najdziwniejszych halloweenowych crossoverów ostatnich lat. PUBG na dwa tygodnie zmieni się w popularny multiplayer horror, Dead by Daylight.

Okres crossoverów nadchodzi. Halloween to jeden z momentów w każdym roku, kiedy większość gier multiplayer decyduje się na crossovery i wydarzenia ograniczone czasowo. Często jest to okazja, żeby zdobyć dodatkowe przedmioty kosmetyczne, więcej poziomów konta albo korzystać ze zwiększonego doświadczenia.

Nie inaczej będzie w przypadku PUBG: Battlegrounds. Od 21 października do 7 listopada wewnątrz głównego menu dostępna będzie ekskluzywna gra przeglądarkowa. Podobnie jak w Dead by Daylight, na mapie znajdować będzie się trzech uciekinierów i jeden zabójca. Uciekinierzy mają naprawić porozmieszczane po mapie generatory i otworzyć bramę zapewniającą im drogę ucieczki. Zadaniem zabójcy jest z kolei wyeliminowanie całej trójki.

Reklama

Co ciekawe, ukończenie tej wyjątkowej mini-gry zapewnia graczom kody na kosmetyczne przedmioty do Dead by Daylight. Pierwsze przejście odblokowuje kod na strój, a po kolejnych dziewięciu przejściach dostajemy ekskluzywną maskę dla killera The Nurse. Ponadto, od 19 października do 9 grudnia będzie można odblokowywać inne skiny z okazji tego crossoveru. Wśród nich znajdują się cztery maski, cztery kostiumy, plecak, skin do patelni i nameplate.

Crossover pomiędzy PUBG: Battleground a Dead by Daylight w teorii brzmi bardzo dziwnie. DBD to bardzo wyjątkowy niesymetryczny multiplayer horror. PUBG z kolei jest jednym z pionierów gatunku battle royale. Gry są od siebie bardzo różne, ale jak widać po planach Krafton i Behaviour Interactive, udało im się znaleźć jakieś porozumienie.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy