Reklama

Reklama

Warframe: Oficjalna zapowiedź Gyre, nowego frame’a

​Jedną z największych zalet Warframe jest fakt, że Digital Extremes nie przestaje zaskakiwać swoich fanów i cały czas ma im do zaoferowania coś nowego. Doskonale udowadnia to Gyre, świeżo zapowiedziany frame.

Warframe nie jest oparty na żadnym standardowym systemie klas postaci, atrybutów czy specjalizacji, jak w wielu innych grach MMORPG. Zamiast tego gracze kontrolują frame’y, dziesiątki różnych postaci z ekskluzywnymi umiejętnościami, pomiędzy którymi można swobodnie zmieniać się z misji na misję.

Warframe zaczyna powoli przypominać League of Legends. Postaci jest już grubo ponad 50, ich odblokowywanie i levelowanie zajmuje bardzo dużo czasu, a nowi gracze mają na horyzoncie setki godzin grindu. Digital Extremes wciąż udaje się jednak utrzymywać przy sobie weteranów i regularnie szykować im nową zawartość.

Reklama

Przed weekendem studio zapowiedziało Gyre, nowego frame’a, który zadebiutuje razem z ekspansją Angels of the Zariman. Ma ona pojawić się już w kwietniu tego roku. Zaledwie kilka tygodni dzieli nas w rezultacie od chaotycznej i sprawiającej tonę frajdy Gyre, władającej elektrycznymi umiejętnościami baleriny.

Niestety, nie dostaliśmy jeszcze żadnego konkretnego opisu umiejętności. Na pierwszy rzut oka może ona kojarzyć się z Voltem, ale na dłuższą metę będzie bardziej subtelna. Poznaliśmy jej wygląd i zapewnienia, że jest na co czekać.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy