Reklama

Reklama

Wejście Smoków, nowy dodatek do Hearthstone’a, jest już dostępny na oficjalnych serwerach

​Miłośnicy karcianki Blizzarda już od ładnych kilku tygodni szykują się zapewne na bardzo udane święta. Na chwilę przed początkiem wolnego, kiedy można w pełni oddać się jedzeniu i farmieniu drabinki rankingowej, światło dzienne ujrzał nowy dodatek, Wejście Smoków.

Jeżeli jesteście zaznajomieni chociaż trochę z dynamiką Hearthstone’a, wiecie pewnie doskonale, że początek nowych dodatków to zdecydowanie najlepszy okres w życiu karcianki. Gracze dopiero zaczynają odkrywać metę, wpadać na nowe pomysły i pobudzać wyobraźnię streamerów, którzy regularnie decydują o tym, jakich talii na szczycie rankingów będzie najwięcej.

Samo Wejście Smoków to wydarzenie kontynuujące dotychczasowy pojedynek pomiędzy Ligą Z.Ł.A. a Ligą Odkrywców. Ostatnie dwa dodatki przedstawiły nowy konflikt w świecie Hearthstone’a, który teraz wchodzi na zupełnie inny poziom. W nowej ekspansji przyjdzie nam bowiem zmierzyć się z różnego rodzaju smokami.

Reklama

Głównym bohaterem dodatku zdaje się być Galakrond, karta ekskluzywna dla bohaterów z Ligi Z.Ł.A. (Rogue, Shaman, Warlock, Priest i Warrior). Wprowadzenie smoków przedstawia również nową mechanikę, Invoke. Są to różnego rodzaju karty oraz mechaniki, które będą jeszcze bardziej wzmacniać nasze smoki.

Dodatek można już pobierać, otwierać nowe paczki i zabierać się za zadania. Warto również zajrzeć na kanały YouTube i Twitch popularnych twórców, gdzie każdego dnia pojawiają się kolejne odkrycia. Ostatnio na ustach większości graczy jest nowy, wyjątkowo ofensywny Warrior, który zapowiada się na kolejny sposób na błyskawiczną wspinaczkę po ladderze.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy