Reklama

Reklama

WESG: AGO Gaming przed szansą awansu do półfinału

Już ok. 19:00 AGO Gaming stanie do boju w ćwierćfinale WESG 2017 Europe & CIS Regional Finals. Polacy zmierzą się z fnatic.

Już ok. 19:00 AGO Gaming stanie do boju w ćwierćfinale WESG 2017 Europe & CIS Regional Finals. Polacy zmierzą się z fnatic.

"Anioły" znalazły się w ćwierćfinale turnieju po tym, jak wygrali oni z kompletem punktów swoją grupę. Tym samym podopieczni Mikołaja "miNIr0xa" Michałkówa osiągnęli już cel, jakim była przepustka do turnieju w Chinach.

Wicemistrzowie Polski będą jedynym reprezentantem Polski podczas finałów WESG, gdyż przypomnijmy, że z dalszej walki o Main Event odpadło Virtus.pro.

Nadal jednak Polacy mogą rywalizować o jak najlepsze miejsce podczas eventu w Barcelonie. W sobotę Damian "Furlan" Kisłowski i spółka zmierzą się z fnatic. Szwedzi to doświadczeni zawodnicy, którzy nadal budzą respekt wśród rywali.

Reklama

Mimo wszystko AGO nie jest bez szans w tym pojedynku. Po pierwsze polska drużyna pokonała bowiem fnatic w fazie grupowej rozgrywek. Ponadto podczas regionalnych finałów WESG szwedzki zespół radzi sobie bez Freddy'ego "KRIMZa" Johanssona, którego zastępuje Ludvig "Brollan" Brolin.

Skład legendarnej już organizacji pokazał jednak, że nadal jest on niebezpieczny. W walce o ćwierćfinał Jesper "JW" Wecksell i spółka łatwo rozprawili się z Russia.

Harmonogram:

19:00: AGO Gaming - fnatic - BO3

Wygrany tego pojedynku awansuje do półfinału zmagań. Mecz będzie można oglądać m.in. na jednym z oficjalnych kanałów WESG.

Patryk Głowacki

ESPORTER

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy