Reklama

Reklama

WESG: GODSENT i Wololos w ćwierćfinale

Za nami pierwszy dzień zmagań w WESG 2017 Europe & CIS Regional Finals. Do ćwierćfinału turnieju awansowali gracze GODSENT i Wololos.

Pierwszego dnia gier do walki o wyjazd na WESG Main Event do rywalizacji stanęły zespoły z grup A i B. Walka w grupie toczyła się systemem każdy z każdym, a wszystkie mecze odbywały się do jednej wygranej mapy. Różnicą od klasycznych zmagań było wprowadzenie remisów, za które zespoły otrzymywały po jednym punkcie do tabeli.

Najpierw spotkania rozgrywała grupa A, w której rywalizowali: GODSENT, Ukraine, NOREG, North Academy oraz Endpoint. Najlepszą drużyną okazało się GODSENT, które wygrało wszystkie swoje mecze. Do fazy pucharowej, a tym samym do finałów WESG, awansowały także krajowe kadry Ukrainy i Norwegii.

Reklama

Tabela grupy A:

Druga grupa zebrała w sobie: BIG, Nemiga Gaming, Space Soldiers, Wololos oraz Quantum Bell Fire. Dość niespodziewanie najlepszą drużyną z wymienionych okazało się Wololos, czyli hiszpański mix z największymi krajowymi gwiazdami CS:GO w składzie. Na drugim miejscu znalazło się SpaceS, natomiast ostatnie miejsce premiowane awansem do dalszej fazy turnieju przypadło dla BIG.

Tabela grupy B:

Zespoły, które zajęły miejsca 1-3 mają już zapewniony udział w WESG Main Event, które odbędzie się w przyszłym roku.

Patryk Głowacki

Najlepsze tematy

Reklama