Reklama

Wiedźmin już w Fortnite! Jak zrobić zadania?

Geralt z Rivii w fortnite’owym uniwersum zapowiedziany już był kilka miesięcy temu. Wiadomo było, że będzie trzeba wykonać odpowiednie zadania, by zdobyć skin przedstawiający tego bohatera. Teraz już wiemy, co trzeba dokładnie zrobić na mapie "Fortnite’a".

Geralt w "Fortnite" rozpala wyobraźnię graczy

Współpraca Epic Games z CD Projekt Red i wdrożenie do "Fortnite: Battle Royale" postaci Geralta z Rivii od początku elektryzowała graczy z całego świata. O tej współpracy wiadomo od początku aktualnego rozdziału, czyli od grudnia. Główny bohater "Wiedźmina" jest jedną z najbardziej lubianych postaci w świecie gamingu i ogólnie fantastyki. Protagonista stworzony przez polskiego pisarza - Andrzeja Sapkowskiego bawi swoją błyskotliwością, zaskakuje uwodzicielstwem i imponuje skutecznością w walce ze swoimi przeciwnikami.

Reklama

Możliwość uzyskania skórki z wyglądem Geralta jest jedną z najciekawszych współprac Epic Games z innymi twórcami od dawna. Teraz została włączona możliwość nabycia kilku przedmiotów związanych z sagą wiedźmińską i to za darmo. Wystarczy wykonać pięć nieskomplikowanych zadań. Co trzeba w takim razie zrobić na mapie "Fortnite’a"?

Łatwe zadania pomogą zdobyć skina Geralta

Wszystkie zadania wymyślone przez Epic Games można zrobić w bardzo łatwy sposób. Pierwszym z nich jest pokonanie Bossa z lokacji nazwanej "Cytatelą". Znajduje się tam bot, którego należy pokonać i za to dostaje się plecak w formie miecza wiedźmińskiego. Kolejnym wyzwaniem jest zadanie 500 punktów obrażeń bronią białą. Najlepiej wykonać to zbierakiem lub Młotem Uderzeniowym (odblokowuje kilof "Stalowy Miecz").

Następnym wyzwaniem jest zatańczenie w sali tronowej wspomnianej wcześniej "Cytadeli". Dwa ostatnie wyzwania polegają na włączenie pięciu rozszerzeń w różnych meczach oraz wykonanie trzech zleceń na likwidację.

Za wszystko otrzymamy jeszcze graffiti z wizerunkiem Geralta z Rivii, emotkę, a pięć dobrze wykonanych zadań gwarantuje nam skórkę tytułowego Wiedźmina. Jest ona wykonana bardzo dobrze i wręcz wygląda bliźniaczo do tego, co możemy zobaczyć w grze od CD Projekt Red. Można śmiało założyć, że zadania te będą wykonane przez wiele tysięcy fanów fantastyki z całego świata.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Fortnite | Wiedźmin