Reklama

Reklama

Wielki finał zbiórki charytatywnej dla Roberta u "Łysego z Gamers"

​Streamer związany z platformą Facebook Gaming - Sebastian "Łysy z Gamers" Spychalski od kilku tygodni zbiera pieniądze na chorego Roberta. Na dzisiejszy wieczór zapowiedziana została finałowa transmisja, a uzbierana kwota przekazana zostanie na rzecz potrzebującego chłopca.

Robert zmaga się z zespołem PANS, autoimmunologicznym zapaleniem mózgu oraz zespołem Aspergera (rodzaj autyzmu). Jego sytuacja jest bardzo trudna. W pomoc zaangażowała się Fundacja Polsat. Zadeklarowała swoją opiekę i wsparcie. Ponadto otworzyła specjalne konto, na które można kierować datki specjalnie przeznaczone dla Roberta.

Do tej pory zebrano ponad 15 tysięcy złotych tylko w ramach tej inicjatywy Fundacji Polsat. To jednak nie wszystko. Od kilku tygodni Sebastian Spychalski prowadzi swoją działalność streamingową wokół zbiórki dla Roberta Kujawy.

Reklama

Streamer, który transmituje głównie za pośrednictwem platformy Facebook Gaming większość swojej ostatniej działalności poświęca na pomoc Robertowi. Niemal na każdym streamie przypomina o tym, że gra dla chorego chłopca. Uzbierana przez niego kwota pieniężna również robi wrażenie. W czwartkowe południe opublikował post, w którym poinformował, że na koncie znajduje się 11,5 tysiąca złotych. To jednak nie koniec zbiórki.

"Łysy z Gamers" zapowiedział na czwartek około godziny 23:00 finałowy stream, na którym będzie można dołożyć swoją cegiełkę, wspomagając finansowo chore dziecko. Przed ludźmi dobrego serca sporo pracy do wykonania. Rodzice starali się zorganizować leczenie we własnym zakresie i przez jakiś czas dawali sobie radę, ale kwota, jaka potrzebna jest na tym etapie (ponad 270 tys. zł) niestety, przerosła ich możliwości.

Stąd swoją opiekę i wsparcie zaoferowała Fundacja Polsat, otwierając specjalne konto, na które można kierować datki oraz "Łysy z Gamers". Wpłaty można dokonać poprzez standardowy przelew, za pośrednictwem aplikacji BLIK, czy odprowadzając 1% podatku przy rozliczeniu PIT.

Pomimo wysokiej kwoty potrzebnej do podjęcia leczenia wszyscy wierzą, że uda się wygrać ten wyścig i ostatecznie uratować zdrowie 6-letniego Robercika. Nie zostawiajmy Robercika samego. Pomóżmy mu walczyć z chorobą!

Ty też możesz przyczynić się do leczenia chłopca, przekazując na ten cel dowolną kwotę na konto Fundacji Polsat - link TUTAJ. Numer konta: 39 1140 1010 0000 7777 7000 1001, tytuł przelewu: KUJAWA ROBERT 7811.

ESPORTER

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy