Reklama

Reklama

Wielkie roboty w Fortnite coraz mniej popularne

​Trzeba chyba przyznać, że dziesiąty sezon zmagań rankingowych w Fortnite nie do końca poszedł po myśli twórców z Epic Games. Najważniejsza wprowadzona nowość - wielkie roboty kroczące - są nieustannie krytykowane przez graczy, których domagają się ich usunięcie lub znacznego osłabienia.

Deweloperzy w końcu zdecydowali się zareagować na sytuację i napisali na blogu, że mechy zostaną zmodyfikowane, lecz nie znikną z rozgrywek rankingowych. Wielu graczy uznało takie podejście za zbyt mało zaawansowane i otwarcie grozi całkowitym odpuszczeniem obecnego sezonu zmagań.

Mechy - określane jako Brutale - w opinii wielu są zbyt potężne, ponieważ posiadają masę punktów zdrowia, a także sprawne możliwości niszczenia budynków oraz struktur budowanych przez graczy. Jedna osoba kontroluje ruch, druga odpowiada za ogień, ale można też prowadzić samodzielnie.

Reklama

Gracze narzekają, że w ten sposób twórcy nie odpowiadają w ogóle na ich zastrzeżenia, wśród których nie było nawet wzmianki o informowaniu o celowaniu. "To szalone, że tego nie zmienią. Stawiałem, że mechy wytrzymają najwyżej tydzień, zanim zostaną zmienione" - czytamy wśród opinii.

Najlepsze tematy

Reklama