Reklama

Reklama

Will Smith dołącza do Fortnite w skórce z Bad Boys

​Właśnie dowiedzieliśmy się, jakiej postaci gracze mogą spodziewać się w swoim ulubionym tytule i tym razem jest to nie byle kto, a sam Mike Lowrey.

Większości osób z pewnością nie trzeba tłumaczyć, co to za bohater, ale na wszelki wypadek wyjaśniamy, że to postać grana przez Willa Smitha w filmie Bad Boys. Co ciekawe, chociaż Rozdział 2 Sezon 7 ma być inspirowany kosmitami, to wydawca wybrał takiego bohatera granego przez aktora, który jako jeden z nielicznych... nie walczył z obcymi.

Stephen Hiller w Dniu Niepodległości, Agent J w Facetach w czerni, Floyd ‘Deadshot’ Lawton w Suicide Squad, Cypher Raige w 1000 lat po Ziemi, Robert Neville w Jestem Legendą, Daryl Ward w Bright - wszyscy nadawali się lepiej niż Mike Lowrey z Bad Boys, ale twórcy najwyraźniej mieli na ten temat inne zdanie, a co jeszcze bardziej zaskakujące postać pojawia się sama, bez równie kultowego partnera Marcusa Burnetta, w którego wcielał się Martin Lawrence.

Reklama

I choć Fortnite ma długą historię dodawania postaci niezwiązanych z tematem sezonu, to w tym przypadku wydaje się, że przestrzelono najbardziej. Tak czy inaczej, Mike Lowrey czeka w sklepie i jest relatywnie niedrogi, bo kosztuje 1500 V-Bucksów, ale trzeba się liczyć z tym, że broń do skórki - Loose Cannon Cutters - musimy sobie dokupić osobno za 500 V-Bucksów, więc w sumie za możliwość grania "kompletnym" Willem Smithem zapłacimy łącznie 2000.

A jeśli Mike Lowrey to nie wasza bajka, to pamiętajcie, że w tym sezonie nie brakuje innych ciekawych postaci, jak Superman, Gamora, Wonder Woman czy Rick and Morty.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy