Reklama

Reklama

Wkrótce dwie nowe bronie w Fortnite?

​Twórcy Fortnite: Battle Royale szykują poważne zmiany w rozgrywce. Według fanów tytułu, którzy szukają przecieków, do gry mają zostać dodane dwie nowe bronie. Twierdzą oni, że będą one zadawały bardzo dużo obrażeń graczom. Jakiego rodzaju będą to "spluwy"?

Dynamika zmian w Fortnite

Epic Games wykonuje bardzo dużo roszad wśród dodawanych i zabieranych z serwerów przedmiotów. Jest to bardzo charakterystyczne dla Fortnite’a, nie można się przyzwyczaić do jednego zestawu broni, gdyż ulubiony przedmiot może za chwilę zniknąć z serwerów na dłużej lub krócej. Tak dużej rotacji wśród wyposażenia gracza trudno szukać w innych tytułach growych. Tak jest od dawna i nic nie wskazuje na to, by taki system miał ulec zmianie.

Bardzo często było to powodem irytacji wielu graczy. Użytkownik, który opanował w bardzo dobrym stopniu daną broń, po jej usunięciu siłą rzeczy musiał przyzwyczaić się do kolejnych dodawanych do Fortnite’a przedmiotów. Ma to oczywiście także swoje dobre strony.

Reklama

Tego rodzaju dynamika powoduje, że gra nie ma prawa znudzić się po kilku tygodniach, czy nawet miesiącach. Teraz zrobiło się głośno o kolejnych zmianach. Mają zostać dodane dwie bronie, z czego jedna jest bardzo tajemnicza. Co planują dodać pracownicy Epic Games?

Nowa wyrzutnia i broń bez pocisków w grze?

Jeden z francuskich wielkich fanów gier znalazł w plikach gry bardzo ciekawe grafiki. Przedstawiają one dwie tajemnicze bronie. Jedną z nich jest coś w rodzaju wyrzutni rakiet. Nosi ona nazwę "Heavy Motar". Już sama nazwa wskazuje na to, że broń będzie zadawała wiele obrażeń i nie jest to mylne spostrzeżenie.

Według człowieka, który ujawnił przeciek, broń ma zadawać 100 punktów obrażeń. Nie wiadomo tylko, o jaką klasę broni chodzi. Z pewnością będzie ona dostępna w dwóch lub trzech klasach, a od tego zależy jej moc.

Bardzo prawdopodobne, że wartość "100" jest przypisana do najsłabszej - niebieskiej wersji. Można zatem się spodziewać, że w najlepszej będzie ona zadawała około 130 punktów zdrowia. Niestety nie ma więcej szczegółów na ten temat. Nieco inaczej jest z drugą planowaną bronią.

"Lazing Device", bo taką nazwę nosi drugi z przedmiotów jest bardzo tajemniczy. Na grafice wygląda jak zapalnik, detonator jakiegoś ładunku. Wiemy, że do jego użycia nie będzie potrzebna amunicja, a sama broń ma magazynek na jeden strzał.

Siła rażenia ma być większa od "Heavy Motara", gdyż będzie wynosiła 105 HP. Sposób działania tego ‘drążka" na razie nie jest znany. Więcej informacji powinniśmy poznać wkrótce. Za trzy tygodnie kończy się obecny sezon i w tym czasie Epic Games zapewne opublikuje wieści na temat nowych broni.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Fortnite

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy