Reklama

Reklama

Worlds 2021 – jak zdobywać nagrody podczas oglądania turnieju?

​Mistrzostwa Świata League of Legends rozpoczynają się już 5 października. Na kilka dni przed rozpoczęciem turnieju Riot Games zdradził, jakie nagrody będziemy dostawać w tym roku za oglądanie meczów.

Faza Play-In tegorocznych Mistrzostw Świata rusza już 5 października. W ostatniej chwili turniej przeniesiono z Chin z powrotem na Islandię. Nie zmienia to jednak faktu, że dalej dostaniemy LAN-ową imprezę z najlepszymi drużynami z całego świata. Co więcej, podczas oglądania meczów będzie można zdobyć kilka ekskluzywnych nagród.

Transmisja Lolesports.com

Weterani League of Legends doskonale już wiedzą, jak zdobywać dropy podczas oglądania meczów. Jeżeli jednak ominęły Was do tej pory nagrody za oglądanie LEC i LCS, Riot wymaga oglądania transmisji na stronie Lolesports. Trzeba zalogować się tam na swoje konto, wejść w zakładkę poświęconą Mistrzostwom Świata i wybrać interesującą nas transmisję.

Reklama

Na stronie Lolesports przypięte są streamy z YouTube oraz Twitcha. Niestety oglądając mecze bezpośrednio na którejś z tych platform, nie dostaniemy żadnych nagród. Jeżeli chcecie zdobyć ekskluzywne dropy albo wykonać zadania do League of Legends, musicie pamiętać o wchodzeniu na Lolesports.com.

Nagrody za oglądanie

Podobnie jak w LEC i LCS, podstawowymi nagrodami będą losowe dropy podczas transmisji. Oglądając mecz lub studio, mamy szansę na zdobycie jednej z trzech nagród - kapsuły esportowej. Skrzynki Hextech z kluczem oraz ekskluzywne dla Worldsów 2021 emotki i ikony.

Dropy zazwyczaj trafiają na nasze konto przy okazji jakichś wydarzeń podczas transmisji. Gwarantowana nagroda jest z każdym pentakillem. Jest również szansa na zdobycie dropa, kiedy ktoś ukradnie objective na mapie albo zdobędzie kilka eliminacji w krótkim czasie. Riot jasno dał też do zrozumienia, żeby nie przegapić pierwszej gry Play-Inów, grup, ćwierćfinałów i finału. Prawdopodobnie w tych momentach gracze zostaną nagrodzeni specjalnym przedmiotem.

Wyzwania Worlds 2021

Podobnie jak w zeszłym roku, Riot oferuje również gwarantowane nagrody za obejrzenie konkretnej ilości gier z Mistrzostw Świata. Wyzwania prezentują się następująco:

  • 1 obejrzany mecz - 500 Blue Essence
  • 10 meczów - kapsuła esportowa
  • 25 meczów - kapsuła esportowa + kapsuła z przedmiotami z Worldsów
  • Finał Mistrzostw Świata - kapsuła esportowa + kapsuła z przedmiotami z Worldsów

Pamiętajcie, że obejrzane mecze zaliczą się tylko wtedy, jeżeli będziecie oglądać je na Lolesports.com, po zalogowaniu na swoje konto.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: League of Legends

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy