Reklama

Worlds 2021: Właściciel MAD Lions publicznie krytykuje Carzzy’ego za występ na Mistrzostwach

​Wygląda na to, że Luis Miguel "Revenant" Amor Velarde nie jest zadowolony z występu swojego ADC na Mistrzostwach Świata. Właściciel MAD Lions na Twitterze podzielił się przemyśleniami odnośnie występu Carzzy’ego.

W niedzielę, 24 października występ MAD Lions na Mistrzostwach Świata dobiegł końca. Po przegranym tiebreakerze z Gen.G w grupie D reprezentanci LEC trafili na Damwon, faworyta do zgarnięcia drugiego tytułu z rzędu. Zgodnie z przewidywaniami, Koreańczycy szybko poradzili sobie z MAD Lions i wyeliminowali ich z turnieju.

Niedługo po skończonym spotkaniu właściciel organizacji opublikował krótkie przemyślenia dotyczące występu jego drużyny na Mistrzostwach Świata.

Reklama

"Szkoda mi Elyoyi, który razem z Kaiserem musi na plecak nieść resztę drużyny. Wydaje mi się, że Carzzy nie jest na odpowiednio wysokim poziomie, ale daje drużynie to, co uważają za istotne. Osobiście wrzuciłbym Flakkeda do głównego składu, ale nie ja podejmuję te decyzje" - napisał w swoim poście Revenant

Revenant szybko usunął swojego tweeta, a kilka godzin później na jego słowa odpowiedziała organizacja.

Z oczywistych powodów MAD Lions napisało, że są dumni ze swojej drużyny, a opinia Revenanta nie odzwierciedla spojrzenia całej organizacji.

ESPORTER