Reklama

Wrocław E-Sport Tournaments - finał już w marcu!

​Wrocław E-Sport Tournaments to turniej organizowany przez Informację Kulturalno-Sportową Studentów działającą na Uniwersytecie Ekonomicznym. Ma on na celu promowanie idei oraz ducha e-sportu wśród jak najszerszej gamy odbiorców, łącząc pasję do gier z nowoczesnymi technologiami.

Esport to prężnie rozwijająca się forma rozrywki, grono graczy powiększa się z dnia na dzień, szczególnie w dzisiejszych czasach. WEST to innowacyjny projekt, wychodzący naprzeciw wszelkim przeszkodom i w poprzednim roku odbył się całkowicie online.

W zeszłorocznej, czwartej edycji uczestnicy mieli okazję zmierzyć się podczas rozgrywek w dwie kultowe gry - Counter-Strike: Global Offensive oraz League of Legends.

Wielkie finały tegorocznej piątej edycji odbędą się już 19 marca, wcześniej jednak  zorganizowane będą kwalifikacje , aby wyłonić najlepszych z najlepszych, którzy powalczą o czołowe miejsca w turnieju. Cały turniej będzie transmitowany za pomocą serwisu Twitch oraz na naszym fanpage’u na Facebooku - Wrocław E-Sport Tournaments.

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy