Reklama

WSOE zapowiedziało turniej Fortnite z dużą pulą

World Showdown of Esports ogłosiło kolejny turniej esportowy spod swojej bandery. Tym razem popularny organizator zmagań podejmie się rozgrywek w Fortnite.

Do turnieju, który odbędzie się na Manhattan Beach w Kalifornii zaproszonych zostało 50 par DUO z najlepszych organizacji na świecie. Do walki o główną pulę, w której znajduje się 100 tysięcy dolarów staną przedstawiciele takich ekip jak Cloud9, OpTic Gaming, Team SoloMid, Ghost Gaming czy G2 Esports. Możemy zatem spodziewać się takich gwiazd na starcie jak "Myth", "Dakotaz" czy "Bizzle". Najlepsi zawodnicy Fortnite na świecie powinni dostarczyć najlepszy możliwy poziom rozgrywki.

Turniej kwalifikacyjny odbędzie się już dziś, w tym samym miejscu, gdzie rozegrany zostanie turniej główny. Co ciekawe, w zawodach może wziąć udział każdy, kto zarejestruje się na stronie organizatora.

Reklama

WSOE zajmowało się wcześniej organizacją rozgrywek w PUBG. Miejsce, w którym odbędzie się turniej w Fortnite, jest docelowo przeznaczone do Narodowej Ligi PUBG, powstałej dzięki World Showdown of Esports. Firma ta cieszy się dużym zaufaniem w środowisku sportów elektronicznych i postrzegana jest jako jedna z najlepszych w tej branży. 

Stawka turnieju jest ogromna. W puli turnieju znalazło się aż 100 tysięcy dolarów, z czego większość trafi dla pary, która odniesie zwycięstwo w zawodach. 

Krzysztof Chałabiś

ESPORTER
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy