Reklama

Współpraca Epic Games z firmą Michaela Jordana

​Epic Games dodało do Fortnite’a nowy tryb w grze o nazwie Odjazd Centralny. Jest to szalony model rozgrywki, w ramach którego będzie możliwość zdobycia wielu atrakcyjnych nagród. Swoją cegiełkę do tego projektu dołożyli twórcy: "NotNellaf" oraz "Tollmolia"

Epic Games słynie z tego, że w ostatnich kilku miesiącach nawiązało współpracę z wieloma firmami spoza świata gier. W przeszłości firma zapraszała do partnerstwa tak uznane marki jak Marvel Studios, liga futbolu amerykańskiego NFL czy Marshmello, który co prawda nie jest przedsiębiorstwem, lecz jednym z najbardziej znanych DJ-ów na świecie. Teraz przyszła kolej na markę Jordan, która na co dzień współpracuje z Nike. Na mocy tej współpracy powstał kompletnie odrębny tryb gry.

W trybie za wykonanie zadań będzie można zdobywać punkty oraz zakupić tajemniczy pakiet "Pod Tablicą". Ponadto twórcy zapowiedzieli, że gracze otrzymają stroje o nazwie Grind oraz Clutch. Za wykonanie darmowych zadań, każdy z graczy będzie mógł zdobyć plecak w kształcie deskorolki w dziesięciu różnych wzorach. Dla posiadaczy pakietu "Pod Tablicą" będą dodatkowe nagrody. w tym różne wzory dla strojów Grind i Clutch oraz cztery unikatowe graffiti.

Reklama

Czy tryb utworzony przy współpracy z marką Jordan okaże się kolejnym hitem w Fortnite? Wiele wskazuje na to, że tak. Do tej pory wszystkie tego typu projekty cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem wśród graczy.

Do wygrania jest wiele nagród, a to z pewnością przyciągnie spore grono fanów tej rozgrywki. Warto również pamiętać, że zbliża się koniec sezonu NBA. Istnieje możliwość, że z tej okazji będą nowe skórki nawiązujące do realnych drużyn.

Krzysztof Chałabiś

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Epic Games