Reklama

Wszystko, co wiemy o drugim sezonie Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone 2

​Fanów Call of Duty czeka bardzo duże wydarzenie. Po delikatnym opóźnieniu światło dzienne ujrzy wreszcie drugi sezon Modern Warfare 2 oraz Warzone 2, a razem z nim cała masa nowości.

Data premiery drugiego sezonu Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone 2

Drugi sezon na konsolach oraz PC zadebiutuje już 15 lutego 2023 roku. Posiadacze obu gier będą musieli pobrać jedynie nową aktualizację, aby zyskać dostęp do wszystkich nowości czekających na nich w tym patchu.

Plany Activision na drugi sezon

Zgodnie z wieloletnią już tradycją Activision opublikowało swoje wstępne plany na rozwój nadchodzącego sezonu Call of Duty: Modern Warfare 2 i Warzone 2. Powyżej możecie zobaczyć zarówno rzeczy, które trafią do gry już 15 lutego, jak i te planowane na aktualizację Reloaded.

Reklama

Nowości Call of Duty: Warzone 2

Największym wydarzeniem dla fanów battle royale jest oczywiście debiut nowej mapy, Ashika Island. Mniejsza lokacja będzie częścią trybu Resurgence i nie ma na celu zastąpić Al Mazrah. Jest to przede wszystkim atrakcja dla fanów szybkiego, pełnego pojedynku Warzone, którzy wcześniej doskonale odnajdywali się na Rebirth czy Fortune’s Keep.

Raven na drugi sezon zaplanowało również zapowiadane wcześniej zmiany do Gułagu oraz lootowania. W Gułagu będziemy teraz znów walczyć 1v1, a lootowanie będzie przebiegać tak, jak w pierwszej części. Z graczy zaczną ponownie wypadać przedmioty i rozsypywać się na podłodze. Nie będziemy w rezultacie zmuszani do otwierania zawartości czyjegoś plecaka i przeglądania ekwipunku pokonanego wroga, jednocześnie martwiąc się o swoje życie.

Jak przystało na nowy sezon, Raven wprowadzi trochę zmian qualty of life, balans do cen niektórych przedmiotów, a wszyscy gracze będą mogli korzystać z pięciu broni, które trafią do gry w drugim sezonie:

  • ISO Hemlock (Assault Rifle)
  • KV Broadside (Shotgun)
  • Crossbow
  • Dual Kodachis
  • Tempus Torrent (Marksman Rifle)

Nowości Call of Duty: Modern Warfare 2

Fani multiplayera również dostają coś, na co czekali od dłuższego czasu - League Play. Po miesiącach oczekiwań gracze dostaną tryb rankingowy, który powinien dostarczyć im sporo motywacji do dalszej gry. Activision wyciągnęło wnioski z Vanguarda i postanowiło stworzyć tryb podobny do tego, z czym mieliśmy do czynienia w poprzedniej odsłonie, co powinno ucieszyć większość społeczności.

W trakcie drugiego sezonu powrócą również znane i lubiane tryby gry (Infected, Gun Game, Grind, Drop Zone, All or Nothing i One in the Chamber), gracze będą mogli korzystać z nowych broni i wreszcie doczekamy się prawdziwego trybu Hardcore.
Ponadto do Modern Warfare trafią cztery nowe mapy:

  • Dome (6v6)
  • Valderas Museum (6v6)
  • Zaya Observatory (Battle Map)
  • Al Malik International (Battle Map)
ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Modern Warfare 2 | Activision

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy