Reklama

Wunder ma przejść z G2 Esports do Fnatic

​G2 Esports jest w trakcie bardzo emocjonującego okna transferowego. Najnowszy raport sugeruje, że ich toplaner w przyszłym roku zagra w barwach Fnatic.

O zmianach w G2 Esports wiemy już od dłuższego czasu. Drużynie nie udało się w ostatnim sezonie zakwalifikować nawet na Mistrzostwa Świata i ostatecznie nie mogli odnaleźć się w letnich oraz wiosennych playoffach.

Organizacja zdecydowała się w rezultacie na zmiany i w podstawowej piątce zostawili wyłącznie Jankosa i Capsa. G2 wyraziło chęć transferu pozostałej trójki zawodników oraz głównego trenera i jego asystenta.

Na razie oficjalnie wiemy tylko o nowym domu Rekklesa. Były ADC G2 Esports w dniu rozpoczęcia okna transferowego został oficjalnym zawodnikiem Karmine Corp.LEC Rekkles przechodzi więc do ligi francuskiej i w przyszłym roku będzie walczyć nie o Worldsy, tylko o European Masters.

Reklama

Redakcja Esportmaniacos opublikowała ostatnio raport informujący o potencjalnym transferze Wundera. Toplaner, którego wielu fanów niedawno wrzucało do Teamu BDS, ma zagrać w Fnatic. Cena Wundera zaczynała według Dot Esports od dwóch milionów Euro, a ostatecznie organizacje miały zgodzić się na 600 tysięcy.

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama