Reklama

Wydarzenie w Call of Duty: Warzone pozwala odblokować przedmiot w Diablo 4

Blizzard próbuje najwyraźniej zachęcić graczy Diablo 4 do spróbowania swoich sił w battle royale. Częścią halloweenowego wydarzenia Call of Duty: Warzone jest crossover z popularnym action RPG.

Halloweenowe crossovery na razie nie wyszły Blizzardowi zbyt dobrze w tym roku. Świętowanie otworzył bowiem Overwatch 2. Do gry trafił skin Lilith do Moiry, prawdopodobnie jeden z ładniejszych w całym sequel, który został niestety zamknięty za wycenionym na 40 dolarów zestawem. Blizzard błyskawicznie zalała w rezultacie fala krytyki ze strony społeczności.

Dużo cieplej może zostać przyjęty crossover w Call of Duty: Warzone. Zgodnie z coroczną tradycją, do battle royale trafiło właśnie wydarzenie The Haunting. W październiku gracze Warzone świętują, biorąc udział w ekskluzywnych trybach gry i odblokowując kosmetyczne przedmioty. Wśród nich znalazł się tym razem skin do Diablo 4.

Reklama

Jak zdobyć skin do Diablo 4 w Warzone?

Aby odblokować kosmetyczny przedmiot do Diablo 4, trzeba najpierw połączyć swoje konta Batte.net i Call of Duty. Później pozostaje już tylko pobranie Warzone i udział w nowym wydarzeniu.

Celem gracza jest zabicie Butchera. Znany z Diablo 4 pojawia się po znalezieniu Ołtarzy Lilith na mapie Al Mazrah (Battle Royale lub Resurgence). Ołtarz znajduje się w jednej z czterech lokacji. Jego aktywowanie przyzywa do walki falę zombie, których pokonanie skutkuje otworzeniem portalu. Po wejściu do niego możecie zmierzyć się z Butcherem i jeżeli uda się Wam go pokonać, w ciągu czterech dni do Diablo 4 trafi specjalny skin do broni Necromancera.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty: Warzone | Diablo 4
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy