X-kom team ulega Chaos

X-kom team przegrał 2:0 ze szwedzkim Chaos w ramach turnieju Pixel.net Brawl: Nordic vs Europe. Polaków czeka jeszcze jedno spotkanie w grupie.

Mecz od początku nie układał się po myśli organizacji mającej swoje korzenie w Częstochowie. Mapa Inferno została od samego początku zdominowana przez Szwedów. Skutkiem tego było prowadzenie 11:4 po pierwszej połowie. Druga odsłona nie przyniosła nowego obrazu gry. Polska ekipa ostatecznie przegrała 8:16 i musiała liczyć na zwycięstwo na Overpass, by liczyć się dalej w spotkaniu.

X-kom team znacznie lepiej radził sobie na mapie wybranej przez rywali. Polacy wygrywali po stronie broniącej 8:7 i wiele wskazywało na to, że mecz idzie w dobrą stronę dla naszych rodaków. Niestety, x-kom team w drugiej połowie stracił przewagę i tę mapę również przegrał. Wynik 16:13 dla Chaos sprawił, że polska organizacja będzie walczyła do ostatniego meczu o awans do fazy play-off.

X-kom Team - Chaos 0:2