Reklama

Reklama

Xayah i Rakan wracają do Teamfight Tactics

​Set 4.5 zbliża się wielkimi krokami. Jeden tweet po drugim Riot Games przedstawia swoim fanom wszystkie zmiany, jakie planują na tę aktualizację. Kolejną z nich jest powrót dwójki kochanków.

Chociaż do 21 stycznia, kiedy to oficjalnie zadebiutować ma Set 4.5 w Teamfight Tactics, zostało jeszcze sporo czasu, o nadchodzących zmianach wiemy już zaskakująco dużo. TFT na swoim koncie na Twitterze regularnie publikuje grafiki opatrzone krótkim komentarzem, które zapowiadają powroty niektórych postaci albo zmiany do tych już istniejących.

W rezultacie dowiedzieliśmy się niedawno, że w następnej aktualizacji do gry trafią Xayah i Rakan. Xayah jako Elderwood Executioner i Keeper, a Rakan jako Elderwood Keeper. Plotki o powrocie Xayah I jej dołączeniu do Executionerów słyszeliśmy wcześniej. Nie wiedzieliśmy jednak, że będzie ona dużo droższym niż wcześniej carry. Tym razem zapłacimy za nią aż cztery sztuki złota.

Reklama

Rakan z kolei wróci do gry z niego inną umiejętnością, jak poinformował na social mediach jeden z deweloperów, Mortdog. Tym razem ma on pozbawiać przeciwników broni, podobnie jak Irelia, co nie pozwoli im atakować przez krótki okres czasu. Nie poznaliśmy jeszcze jego kosztu, ale według przecieków z Reddita prawdopodobnie zostanie on 2-costem.

Sądząc po wypowiedzi Mortdoga odnośnie Xayah, nie będzie to raczej całkowicie niezbalansowana postać, która sprawdzi się w każdych warunkach. Deweloper stwierdził, że będzie ona wymagać bardzo ciekawego pozycjonowania, żeby radzić sobie dobrze. Xayah wcześniej cieszyła się już sporą popularnością, a teraz dołącza do bardzo ciekawego traita w postaci Executionerów.

-----------------------------------------------

Samochód 20-lecia na 20-lecie Interii!

ZAGŁOSUJ i wygraj ponad 20 000 złotych - kliknij.

Zapraszamy do udziału w 5. edycji plebiscytu MotoAs. Wyjątkowej, bo związanej z 20-leciem Interii. Z tej okazji przedstawiamy 20 modeli samochodów, które budzą emocje, zachwycają swoim wyglądem oraz osiągami. Imponujący rozwój technologii nierzadko wprawia w zdumienie, a legendarne modele wzbudzają sentyment. Bądź z nami! Oddaj głos i zdecyduj, który model jest prawdziwym MotoAsem!

ESPORTER

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy