Reklama

XDefiant wciąż jest na etapie beta testów, a sprzedaż cheatów już ruszyła

Ubisoft nie zdążył nawet ogłosić oficjalnej daty premiery pełnej wersji XDefiant, a po sieci krążą już pierwsze fragmenty rozgrywki promujące cheaty.

Przez większość fanów Call of Duty nowy shooter Ubisoftu został jednogłośnie uznany za bardzo obiecujący tytuł. Jest to ewidentnie projekt realizowany z myślą o weteranach COD-a, którzy tęsknią za starymi czasami pozbawionymi skill-based matchmakingu i setek dodatków do broni.

Reklama

Mimo względnego entuzjazmu wśród społeczności XDefiant, część graczy ma pewne obawy. Call of Duty jest gigantyczną marką, za którą stoją setki milionów dolarów inwestowane w każdą kolejną odsłonę oraz ich rozwój. Sporo będzie zależeć więc od tego, jak często do XDefiant będzie trafiać nowy content i czy twórcom uda się utrzymać na dłużej uwagę graczy.

Kolejny, równie poważny problem pojawił się już przy okazji beta testów. Po sieci krążą pierwsze materiały prezentujące w akcji różne rodzaje cheatów. Na powyższym przykładzie możecie zobaczyć, jak w praktyce wygląda aimbot. Na konsolach kwestia cheatów nie powinna być aż tak problematyczna.

Dla społeczności PC może być to jednak element gry, który zadecyduje o popularności XDefiant. Jeżeli razem z trybem rankingowym, blisko premiery pełnej wersji, nie zadebiutuje skuteczny anti-cheat, darmowy FPS Ubisoftu zostanie prawdopodobnie zasypany przez oszustów.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Ubisoft
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy