Reklama

Reklama

Ubisoft usuwa nazwę Tom Clancy ze swojego nowego shootera XDefiant

​FPS, nad którym od dłuższego pracuje Ubisoft, przechodzi kolejne zmiany. Grafiki opublikowane przez wydawcę sugerują, że XDefiant po cichu pozbył się powiązania z uniwersum Toma Clancy’ego.

W świecie darmowych shooterów króluje ostatnio Valorant. Od czasu premiery nowej gry Riotu niewiele wydarzyło się w tej przestrzeni i patrzymy po prostu, jak CS:GO dalej utrzymuje swoją stabilną pozycję na rynku, a do Valoranta trafiają kolejne mapy oraz agenci. Tę rutynę planuje przełamać XDefiant.

Reklama

Proces produkcji nowego arena shootera Ubisoftu powoli dobiega końca. Od wczoraj wydawca rozsyła zaproszenia do zamkniętych beta testów, które odbędą się wyłącznie na PC. Na stronie gry możecie zgłosić swoją chęć udziału.

Jeżeli nigdzie Wam się nie spieszy, dłuższe fragmenty gameplayu powinny niedługo zacząć krążyć po internecie. Możliwe nawet, że Ubisoft pozwoli streamerom transmitować rozgrywkę z bety i dużo lepiej zrozumiemy, jakie dokładnie są ich plany względem XDefiant.

Najnowsze spostrzeżenia dotyczące gry mają jednak niewiele wspólnego z nadchodzącymi beta testami. Wygląda na to, że Ubisoft zrezygnował z ograniczania XDefiant wyłącznie do uniwersum Tom Clancy.

Do tej pory w grze znajdowały się frakcje z The Division, Splinter Cella oraz Ghost Recona. Nazwa "Tom Clancy" zniknęła jednak z grafik promujących grę, a Ubisoft planuje dodawać nowe frakcje spoza konkretnego uniwersum.

Nie wiemy jeszcze, czy oznacza to połączenie świata XDefiant z innymi ich grami, czy może mają oryginalne pomysły, które chcą zrealizować wewnątrz swojego nowego shootera. Na razie jasne jest jedynie, że prezentowane do tej pory frakcje zostaną w grze, a podjęta ostatnio decyzja przełoży się wyłącznie na przyszłość tego tytułu.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL