Reklama

Reklama

XQc chwali się samochodem za 320 tysięcy dolarów

​Wiemy już, na co xQc przeznaczył część swojej wypłaty z Twitcha. Jeden z największych streamerów na świecie pochwalił się na Twitterze swoim nowym samochodem.

Jeszcze nie tak dawno temu xQc oglądaliśmy na scenie Overwatch League, skąd pamiętany jest przede wszystkim za niekończące się dramy. Był jednak bardzo dobrym zawodnikiem, który po wyrzuceniu z OWL stał się jeszcze lepszym streamerem. Odniesiony sukces postanowił najwyraźniej uczcić zakupami.

Na swoim Twitterze xQc pochwalił się nowym samochodem - McLarenem 720s Spider, którego cena zaczyna się od 315 tysięcy dolarów, czyli ok. 1,3 miliona złotych. Stali widzowie Twitcha od lat obserwowali karierę xQc na tej platformie. Przez ostatni rok jego średnia liczba widzów wynosi ponad 74 tysiące, zbliża się do 10 milionów obserwujących na Twitchu i cały czas streamuje przez imponującą liczbę godzin, ze średnią bliską 10 godzin dziennie.

Reklama

Dzięki ostatnim przeciekom wiemy też, że xQc może pozwolić sobie na jeszcze kilka(naście) takich McLarenów. Na słynnej liście zarobków z Twitcha znajdował się na drugim miejscu z ponad ośmioma milionami przychodu. Nie ulega więc wątpliwości, że McLaren nie nadszarpnie raczej budżetu xQc i pozwoli mu po prostu w odpowiednim stylu jeździć do Walmartu.

Najlepsze tematy

Reklama