Reklama

Reklama

YouTuber Logan Paul zawalczy ponownie? "Wyzwany przez samego króla"

​Znana amerykańska gwiazda kojarzona ze streamingu i prężnie działającego kanału na platformie YouTube może ponownie wejść do ringu. Logan Paul po ubiegłorocznym starciu bokserskim z legendą tej dyscypliny - Floydem Maywatherem Jr., dostał kolejną propozycję starcia się w ringu.

Logan Paul to jedna z największych gwiazd w sieci. Znana amerykańska osobowość istnieje w wirtualnym świecie od 2015 roku. Przez lata działalności, 25-latek zgromadził na swoim kanale na YouTube ponad 23 miliony śledzących jego poczynania. Paul prowadzi bardzo zróżnicowaną działalność. Zdarzało mu się między innymi tworzyć własną muzykę, wcielać się w aktorskie role czy... wychodzić do ringu. I to nie z byle kim.

W czerwcu ubiegłego roku, popularny twórca zmierzył się w bokserskim pojedynku z najwybitniejszym w historii pięściarzem - Floydem Mayweatherem Jr. Mimo iż było to tylko pokazowe starcie - wydarzenie rozgrzało wielu sympatyków boksu na całym świecie i nie obeszło się bez głośnego echa w przypadku tego eventu.

Reklama

Logan Paul zawalczy z "Mini Khabibem"?

25-letni YouTuber został wyzwany do walki przez kolejną gwiazdę sieci. Tym razem, internetowy celebryta zaczepiony został przez "Mini Khabiba". "Hej, Logan Paul! Wyzywam Cię na pojedynek o Twoje tokeny NFT" - zagrzmiał celebryta. Post bardzo szybko zyskał ogromną popularność, bowiem na Twitterze polubiło go ponad 20 tysięcy użytkowników

Hasbulla Magomedov, bo tak się on nazywa, to 18-latek pochodzący z Czeczenii. Prywatnie, przyjaźni się z legendą UFC - Khabibem Nurmagomedovem. Hasbulla mierzy 91 cm wzrostu i waży 19 kg. Niski wzrost podyktowany jest najprawdopodobniej niedoborem hormonu wzrostu. To co dla niego charakterystyczne, to wygląd dziecka.

Młody Czeczen również prężnie rozwija swoją karierę w wirtualnej rzeczywistości. Posiada konta w najpopularniejszych mediach społecznościowych, gdzie gromadzi liczną publikę śledzącą jego poczynania. Niejednokrotnie już pokazywał się na zdjęciach i filmach ze wspomnianym wcześniej byłym mistrzem UFC i jednym z najlepszych zapaśników w historii MMA - Nurmagomedovem.

Jak większości osób w Czeczenii, Hasbulli sporty walki nie są obce, zwłaszcza jak jego towarzyszem i przyjacielem jest ktoś taki jak Khabib.

Na wyzwanie 18-latka odpowiedział sam Logan Paul w swojej relacji na Instagramie. "Wyzwany przez samego króla!" - chwalił się tym faktem celebryta, jednak w żaden sposób nie odniósł się do propozycji walki, prawdopodobnie traktując to jako żart i chęć budowania dalszej popularności i rozpoznawalności w mediach społecznościowych przez Czeczena.

Niemniej jednak, powszechnie wiadomo, że 25-letni Amerykanin bardzo ochoczo rozgląda się za kolejnymi propozycjami bokserskiej walki. Wśród potencjalnych nazwisk kandydatów do takiego hitowego, pod względem komercyjnym, starcia przymierzano m.in. Mike’a Tysona, Paddy’ego Pimbletta czy nawet Tysona Fury’ego.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy