Reklama

Youtuber wręczył kelnerce samochód w formie napiwku. Spadła lawina krytyki

MrBeast ponownie wprawił cały internetowy świat w osłupienie. Najpopularniejszy youtuber na świecie wręczył kelnerce... zupełnie nowy samochód jako bardzo nietypowa forma napiwku. Akcja ta jak zwykle spolaryzowała sieć i pojawiło się sporo krytycznych komentarzy kierowanych wobec twórcy.

MrBeast, czyli Jimmy Donaldson to jeden z największych twórców. Youtuber posiada prawie 140 mln obserwujących go osób, a każdy film udostępniany na jego kanale wyświetlany jest w horrendalnych liczbach, nieosiągalnych przez żadnego innego twórcę.

YouTuber słynie ze swojej filantropijnej i altruistycznej działalności, choć zdarza się także, że jego twórczość nie spotyka się z pozytywnym odbiorem wśród internautów. 24-letni Amerykanin wydaje na swoje przedsięwzięcia setki tysięcy, a nawet miliony dolarów. Ogromnym echem odbiła się jego autorska inicjatywa opłacenia operacji zaćmy aż 1000 niewidomym osobom.

Reklama

MrBeast kolejny raz zadziwia

Teraz MrBeast ponownie zaszokował świat. Twórca udostępnił na swoim profilu na TikToku film, ukazujący jak w formie napiwku w jednej z restauracji wręcza kelnerce zupełnie nowy samochód. Najpierw kobieta zapytana jest o to, jaki największy napiwek otrzymała w swojej pracy. Potem dochodzi już do zdecydowanie bardziej emocjonalnych scen.

Jak to zwykle bywa w przypadku klipów realizowanych przez MrBeasta, ten również spotkał się ze sporą krytyków ze strony odbiorców. Internauci wskazywali, że auto zaliczane będzie jako część dochodu kelnerki - w konsekwencji będzie musiała ona płacić większe podatki, na które nie wiadomo, czy może sobie pozwolić.

Inni dodawali, że samochód wręczony przez youtubera oklejony jest reklamami marki MrBeast’s Feastable, czyli firmy twórcy zajmującej się produkcją wyrobów czekoladowych. Tak czy inaczej, działalność Donaldsona polaryzuje i jest to niepodważalny fakt. Prawdopodobnie gdyby nie domieszka kontrowersji i sensacji, jego filmy nie cieszyłyby się tak gigantyczną popularnością.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: MrBeast

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy