Reklama

Yuumi frustruje graczy. Fani League of Legends z sugestiami dla Riot

Zdaniem wielu fanów League of Legends problem z Yuumi zaszedł już tak daleko, że nie warto się nim zajmować. Gracze chcą, aby Riot zaczął przykuwać większą uwagę pozostałym bohaterom.

Yuumi to zdecydowanie jedna z najbardziej wyjątkowych i problematycznych postaci w historii League of Legends. Riot faktycznie stworzył postać z bardzo niską barierą wejścia, która może łatwo wprowadzić wielu nowicjuszy w świat jednej z najpopularniejszych gier.

Od dłuższego czasu Yuumi jest jednak nieodłączną częścią nawet wysokiego poziomu rywalizacji, co nie odpowiada większości graczom. W oczach wielu osób esportowa scena została zrujnowana przez tę jedną postać i tak prości, niewymagający większego "skilla" bohaterowie nie powinni być skuteczni na najwyższym poziomie.

Reklama

Ostatnim źródłem frustracji graczy jest fakt, że nowy rework Yuumi okazał się porażką. Riot po raz kolejny spróbował naprawić problemy z tą postacią i zaadresować wątpliwości fanów League of Legends, ale niestety polegli.

Na oficjalnym Reddicie gry na popularności zyskał w rezultacie ostatnio wątek sugerujący zrezygnowanie z dalszych zmian do Yuumi. Wiele osób wychodzi aktualnie z założenia, że o ile postać nie zostanie całkowicie zrujnowana, zawsze w jakiś sposób znajdzie swoją drogę z powrotem do mety. Zdaniem autora powyższego posta, z którym zgodziło się bardzo wielu użytkowników, lepiej będzie, jeżeli Riot skupi się na innych postaciach.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: League of Legends
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy