Reklama

Reklama

Zawodniczka wrestlingowa "ożywiła" popularną postać!

​Superbohaterski dramat sądowy "Mecenas She-Hulk" jest jedną z najgorętszych premier ostatnich tygodni na platformach streamingowych. Dzieło Marvel Studios odbiło się szerokim echem na całym świecie. Jedna z amerykańskich wrestlerek postanowiła upodobnić się do znanej superbohaterki przed swoją ważną walką.

Federacja AEW podbija świat wrestlingu

Wrestling od wielu lat jest jedną z najpopularniejszych dziedzin rozrywki w Stanach Zjednoczonych. Najbardziej znaną federacją jest oczywiście World Wrestling Entertainement. To właśnie ta firma, znana przed laty pod nazwą World Wrestling Federation, spopularyzowała wrestling i wprowadziła do main streamu tę dziedzinę rozrywki.

Oprócz Stanów Zjednoczonych, "zawodowe zapasy" znane są również w Japonii czy Meksyku. Jednak WWE musi być czujne, bo kolejne podmioty chcą podbijać świat wrestlingu. Prężnie rozwija się All Elite Wresling.

Reklama

AEW to federacja wrestlingowa, która powstała zaledwie trzy lata temu. Jej siedziba mieści się w Jacksonville na Florydzie. Jej prezesem jest Tony Khan - biznesmen funkcjonujący od dawna w sporcie, związany między innymi z londyńskim klubem piłkarskim - Fulham F.C. 

Główną gwiazdą AEW jest "CM Punk" - jeden z najpopularniejszych i zarazem najbardziej lubianych wrestlerów na świecie, przez lata występujący w WWE. Jest on aktualnym mistrzem federacji AEW.

Jedną z charakterystycznych postaci w uniwersum AEW jest również Jade Cargill. Zaskoczyła ona niedawno nowym przebraniem. Wcieliła się w jedną z najbardziej znanych superbohaterek ostatnich tygodni.

"Mecenas She-Hulk" zrobiło zamieszanie w sierpniu

18 sierpnia na rynku zadebiutowała produkcja "Mecenas She-Hulk". Jest to opowieść o superbohaterce z uniwersum Marvela - Jennifer Walters, znanej głównie jako She-Hulk. Jak do tej pory opublikowane zostały trzy odcinki serialu na platformie Disney+. Widzowie jednak są jednomyślni w ocenie tej produkcji. Według użytkowników serwisu IMDB.com, serial jest oceniony na 5,1 punktu w dziesięciopunktowej skali.

Można zatem przyznać, że publiczność bardzo przeciętnie oceniła najnowsze dzieło z uniwersum Marvel Studios. Dramat sądowy jednak ma przed sobą większość nie opublikowanych epizodów, więc ocena ta może się jeszcze zmienić.

Nie zmienia to jednak faktu, że superbohaterka zdobyła swoje grono fanów. Należy do nich jedna z wrestlerek AEW - mianowicie Jade Cargill, która podczas wejścia na ring przed walką o pas mistrzowski upodobniła się właśnie do She-Hulk.

Trzeba przyznać, że wystąpienie to zrobiło ogromne wrażenie. Użytkownicy Twittera bardzo chętnie rozsyłali w sieci fragment z tego wydarzenia i bardzo dobrze ocenili widowisko, jakie stworzyła Cargill.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: wrestling | "Mecenas She-Hulk" | Disney+

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy