Reklama

Zed kończy karierę na profesjonalnej scenie Call of Duty

​23-letni Zach "Zed" Denyeer, który jeszcze kilka miesięcy temu reprezentował barwy London Royal Ravens, zdecydował się zakończyć karierę w Call of Duty. Zamiast rywalizacji na esportowej scenie zajmie się streamowaniem.

Chociaż rostermania w Call of Duty League trwa już od ponad tygodnia, zawodnikom cały czas udaje się zaskakiwać fanów. W mniej przyjemny sposób zrobił to Zed, zawodnik znany dobrze europejskim widzom CDL. Kilka dni po ogłoszeniu emerytury przez Formala, to samo zrobił 23-letni Anglik.

Na swoim Twitterze Zed opublikował Twitlonger informujący o zakończeniu kariery. Podziękował za 6 lat rywalizacji i wsparcia fanów i powiedział, że spróbuje swoich sił w streamowaniu. W przeciwieństwie do Formala, który podjął świadomą decyzję w oparciu o swoje nastawienie do gry, na Zedzie to sytuacja w lidze wymusiła nieco zakończenie kariery.

Reklama

Przyznał, że czuje się wystarczająco dobry, żeby rywalizować w CDL, ale nie udało mu się znaleźć drużyny na następny sezon. Ma również wrażenie, że rok spędzony na scenie Challengers nie dałby mu zbyt wiele i nie zmienił dużo w jego karierze.

Więcej o tej decyzji i przyszłości Zeda dowiemy się pewnie w następnych tygodniach. Już teraz zawodnik zapowiedział, że planuje film poświęcony temu tematowi na swoim kanale YouTube.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Call of Duty