Reklama

Znamy nowości Trybu Kariery w FIFIE 20

​Fani gier piłkarskich czekali na te informacje od dawna. EA Sports ogłosiło szczegóły na temat Trybu Kariery w najnowszej FIFIE. Do tego rodzaju rozgrywki zostaną dodane nowości, które pozwolą na jeszcze bardziej realistyczne prowadzenie najlepszych klubów na świecie.

Tryb Kariery, a szczególnie menadżerski jego rodzaj jest najpopularniejszym trybem offline w całej grze od wielu lat. Jedynie sieciowa rozgrywka FIFA Ultimate Team powoduje większe zainteresowanie od Kariery, dlatego informacje od Electronic Arts były tak bardzo oczekiwane przez fanów FIFY na całym świecie. Kanadyjskie studio bardzo długo zwlekało z ujawnieniem informacji na temat zmian w "dwudziestce". Nadszedł jednak ten czas, w którym producenci poinformowali o wielu szczegółach.

Według wielu, najważniejszą zmianą będzie tak zwany dynamiczny potencjał. Dotychczas zawodnicy czynili progres w ocenie ogólnej ze względu na treningi oraz algorytm potencjału ustanowiony przez EA. Przez to starsi gracze, pomimo bardzo dobrych występów często bardzo szybko tracili ocenę ogólną i było to bardzo nierealistyczne oraz uciążliwe.

Reklama

Teraz ocena ogólna będzie rosła w zależności od dyspozycji zawodnika w danym sezonie, od ilości jego dobrych występów oraz statystyk meczowych. Dzięki temu starsi zawodnicy, którzy teoretycznie mieliby słabnąć wraz z upływem lat, dzięki dobrym meczom będą mogli nadal utrzymywać wysoką ocenę ogólną.

To oczywiście dopiero pierwsza ze zmian w trybie. Kolejną, bardzo istotną są konferencje prasowe i rozmowy indywidualne z zawodnikami. Odpowiedzi na zadane pytania przez wirtualnych piłkarzy mają wpływać na morale w kolejnych meczach.

Nowinką jest też również personalizacja menadżera. Teraz w dużym stopniu to my będziemy odpowiadali za wygląd postaci, którą będziemy, a nie będzie to wygenerowana przez twórców gry postać. W naszych rękach będzie jego ubiór i wiele innych pozostałych cech. Prawdziwą rewolucją jest to, że będziemy mogli po raz pierwszy w historii wcielić się w postać kobiety. Tego nigdy wcześniej nie było.

Wiele wskazuje na to, że czekają nas rewolucyjne zmiany w Trybie Kariera. Jest to wiadomość oczekiwana od lat, gdyż w ostatnich częściach serii FIFA tego rodzaju rozgrywka zmieniała się wręcz kosmetycznie, przez co fani coraz głośniej narzekali na monotonność i błędy w zabawie jako menadżer klubu.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: FIFA 20

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy