Reklama

Znamy projekt karty Beckhama w FIFIE

​Niespełna miesiąc temu media sportowe i związane z gamingiem obiegła wiadomość, że David Beckham podpisał umowę z EA Sports. Na mocy tego kontraktu angielski gwiazdor może pojawić się wyłącznie w FIFIE 21 i został jej oficjalnym ambasadorem. Teraz poznaliśmy wzór karty specjalnej, która będzie w trybie online w ramach FIFA Ultimate Team.

David Beckham po zakończeniu barwnej kariery piłkarskiej postanowił nie odchodzić z futbolu. Powołał do życia klub Inter Miami, którego jest właścicielem i jego prezesem. Inter występuje w Major League Soccer i radzi sobie nie najgorzej.

Do klubu jednak przyszli znani z występów w wielkich klubach zawodnicy. Do takich należą między innymi napastnik z Argentyny Gonzalo Higuain (niegdyś Real Madryt, Chelsea, Juventus) czy mistrz świata z 2018 - francuski pomocnik Blaise Matuidi.

Mimo tego że klub Beckhama nie osiąga wielkich sukcesów, to ten pozostaje jedną z najbardziej rozpoznawalnych postaci współczesnego futbolu. O tym świadczy między innymi najnowsza umowa z EA Sports.

Reklama

Brytyjczyk podpisał 3-letni kontrakt opiewający na kwotę około 40 milionów funtów. To niebagatelna suma, która odbiła się szerokim echem. Na mocy tej współpracy Beckham jest ambasadorem gry, jej twarzą oraz nie może się pojawić w żadnym konkurencyjnym tytule - w tym w serii gier Pro Evolution Soccer od KONAMI. Karta do grania piłkarzem w trybie online będzie wydawana przez kanadyjskie studio. Teraz poznaliśmy wzór specjalnego jej wydania.

Na opublikowanej grafice dominują barwy czerwono-czarne z dodatkiem koloru srebrnego. Wzdłuż karty widoczny jest napis BECKHAM. Koncepcja tej grafiki wygląda bardzo interesująco. Wprawdzie wygląd kart to mało istotny detal w FIFIE, lecz gracze bardzo często zwracają uwagę na ich design. Ten wzór powinien przypaść do gustu.

Najlepsze tematy

Reklama

Reklama