Reklama

Reklama

Znany gracz CS:GO rozwiódł się. Poznaliśmy powody rozstania

Rosjanin Kirill "Boombl4" Mikhailov jest jednym z czołowych zawodników CS:GO na światowej scenie. Podopieczny Natus Vincere niedawno ożenił się ze swoją wybranką. Teraz jednak ogłosił niespodziewanie rozstanie.

Historia ta rozpoczęła się bardzo romantycznie. Rosyjski zawodnik przed publicznością zgromadzoną podczas finału turnieju PGL Major: Sztokholm 2021 w CS:GO oświadczył się swojej wybrance. Niedługo potem para wzięła ślub. Wydawało się, że jest to początek pięknej historii młodej pary i przez długie lata będą mogli cieszyć się wzajemnym szczęściem. Nie trwało ono jednak długo.

Po zaledwie czterech miesiącach Mikhailov wydał oświadczenie, w którym poinformował o tym, że rozwiódł się ze swoją dotychczasową partnerką. Oficjalnym powodem takiej decyzji miały być "różnice zdań w znaczących kwestiach". O co tak naprawdę mogło chodzić? Są pewne teorie, które mają duże potwierdzenie w rzeczywistości.

Reklama

"LiQueen", bo taki pseudonim internetowy posiada była już żona zawodnika Natus Vincere niejednokrotnie szokowała w internecie. Do sieci wyciekły filmy dla dorosłych, gdzie jest przedstawiana w bardzo jednoznacznych sytuacjach. Pomimo, że na nagraniach nie widać twarzy, internauci zweryfikowali kobietę na podstawie pewnych znaków szczególnych. Miał to być jeden z powodów rozstania.

Ponadto zaledwie dwa tygodnie temu kobieta wstawiła do sieci zdjęcie z namalowaną flagą Rosji na policzku. Zostało to odebrane słusznie jako prowokacja i jednoczesne wsparcie inwazji w Ukrainie. Rosyjski gracz nie chciał być kojarzony z tego typu działaniami, które zresztą stanowczo potępił, a ponadto jego pracodawcą jest ukraińska organizacja. Te wszystkie kwestie ostatecznie doprowadziły do rozstania.

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Counter-Strike: Global Offensive

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy