Reklama

Reklama

Znany streamer odbanowany na Twitchu

​Jeden z najbardziej streamerów na Twitchu - Sebastian "Forsen" Fors znów może transmitować na tej platformie. Gracz znany ze StarCrafta II oraz Hearthstone w listopadzie otrzymał bana za publikację GIF-a. Jego powrót ucieszył z pewnością wielu fanów gamingu oraz specyficznego poczucia humoru.

Sebastian "Forsen" Fors to jeden z najpopularniejszych streamerów w serwisie Twitch.tv. Jego kanał obserwuje prawie półtora miliona użytkowników, a transmisje ogląda nawet kilkadziesiąt tysięcy widzów. Skandynaw swoją popularność zawdzięcza transmitowaniu między innymi Hearthstone czy StarCraft II.

Na jego koncie są zwycięstwa w różnych zawodach esportowych przeznaczonych dla twórców internetowych. Do jego największych zwycięstw należało między innymi triumf w turnieju Darwin Project Invitational, za który zgarnął 20 tysięcy dolarów. To jednak tylko jeden z filarów działalności.

Reklama

Szwed jest również jednym z najbardziej kontrowersyjnych streamerów. W znaczny sposób przyczynił się on do popularyzacji znanych i kontrowersyjnych memów oraz GIF-ów. Za jeden z nich został niedawno zablokowany na Twitch.tv. Co tym razem było powodem blokady?

"Forsen" pokazał GIF-a, który przedstawiał kobietę w interakcji seksualnej z koniem. Taka publikacja zdecydowanie naruszyła standardy społeczności Twitcha. Szwed 26 listopada otrzymał blokadę na transmisje. Okazało się, że zakaz nie był bardzo dotkliwy - kara trwała zaledwie miesiąc. To zdecydowanie krócej, niż można było tego się spodziewać, gdyż platforma w ostatnich miesiącach bardzo zaostrzyła swoje przepisy.

W ostatnich dniach grudnia 30-latek powrócił do streamowania. Fani o nim rzecz jasna nie zapomnieli przez ten okres. Fors nadal gromadzi na swoich transmisjach po kilkadziesiąt tysięcy fanów, co czyni go czołowym europejskim i światowym streamerem na platformie.

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy