Reklama

Zwycięzcy Fortnite World Cup szukają nowych partnerów do gry

​Zaledwie tydzień po wygraniu trzech milionów dolarów, europejskie duo poinformowało na Twitterze, że postanowili się rozdzielić. Nyhrox i Aqua będą więc w przyszłości rywalizować w innych składach.

Wygląda na to, że trzy miliony dolarów to za mało, żeby uwierzyć w przyszłość swojego duo. Po świetnym występie w Nowym Jorku, gdzie Nyhrox i Aqua w czwartej i piątej grze zdobyli aż 34 punkty, gwarantując sobie miejsce na samym szczycie tabeli, europejskie duo postanowiło "poszukać możliwości do rozwoju z kimś innym".

Przynajmniej taki powód podał Nyhroxowi Aqua. Jak się okazało chwilę później, Nyhrox zdecydował się również na odejście z COOLER Esport. Norweski zawodnik jest więc w rezultacie Free Agentem. Po należeniu do Team CryptiK oraz Cooler, może przyjść dla niego czas na dużo większe organizacje. Ciężko bowiem wyobrazić sobie, ja wiele dużych marek byłoby zainteresowanych podpisaniem aktualnego Mistrza Świata.

Reklama

Jeżeli chodzi o drugą część słynnego duo, Aquę, zawodnik ogłosił, że następne turnieje będzie grał razem ze Stompym. Najwyraźniej oznacza to również rozpad legendarnego, europejskiego duo, Stompy - Tschinken.

Jakkolwiek ciekawie nie brzmiałyby jednak te zmiany, może to nie mieć większego znaczenia w najbliższej przyszłości. Razem z dziesiątym sezonem Epic zdecydowało się bowiem na wyłączenie trybu duo w Arenach. Rywalizować w fortnite’owych "rankedach" można więc teraz wyłącznie w solo oraz trio.

Podczas wczorajszej transmisji, SypherPK sugerował, że w tym sezonie Epic może zdecydować się na całkowite zignorowanie gry duo. W takiej sytuacji pary miałyby szansę rywalizować tylko w tych mniejszych inicjatywach pokroju dzisiejszego Friday Fortnite 

ESPORTER
Dowiedz się więcej na temat: Fortnite World Cup
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy